Vážení pacienti, předběžné rezervace na komplexní příspěvkovou lázeňskou péči neprovádíme.

Příspěvková lázeňská péče (PLP), je rovněž schvalována tak, jako KLP. Platnost návrhu je 6 měsíců od vystavení. Pacient však není v pracovní neschopnosti. Zdravotní pojišťovna v tomto případě hradí pouze léčení. Ubytování a stravu si pacient hradí sám, dle délky pobytu. Pacient je povinen mít zajištěné ubytování a stravu (minimálně snídani) v lázeňském zařízení. Není možné docházet na léčení ambulantně.

Klientům na příspěvkovou lázeňskou péči nabízíme zvýhodněnou cenu za ubytování ve výši 980 Kč/osoba/noc. Klient je ubytován ve dvoulůžkovém pokoji. Jednolůžkové pokoje nejsou k dispozici. Z kapacitních důvodů neposkytujeme klientům možnost úhrady neobsazeného lůžka. K ceně ubytování je klient povinen přikoupit minimálně snídani.

Poplatky za stravu pro klienty na příspěvkovou lázeňskou péči

Cena za stravu/den                                                      Ceny platné od 1.1.2023
Snídaně 190 Kč
Oběd 220 Kč
Večeře 220 Kč

Ceny jsou uvedeny v Kč na osobu a den. Změna cen vyhrazena! Stravování začíná v den příjezdu obědem v případě plné penze a je ukončen snídaní. Vyžaduje-li Váš zdravotní stav jiný typ stravy (např. diabetes, bezlepková dieta), poznačte, prosím, tuhle skutečnost do objednávky.


Konečné doplatky za příspěvkovou lázeňskou léčbu

CENY PLATNÉ OD 1.1.2023

Klienti na PLP hradí poplatek z pobytu, který činí 30 Kč / noc.

14 nocí s plnou penzí - celkem 20 300 Kč (částka se skládá z 14 x 980 Kč ubytování + 14 x 440 Kč plná penze + 14 x 30 Kč poplatek z pobytu obci Lednice). Cena při 14 nocích a polopenzi je 17 220 Kč.

21 nocí s plnou penzí - celkem 30 450 Kč (částka se skládá z 21 x 980 Kč ubytování + 21 x 440 Kč plná penze + 21 x 30 Kč poplatek z pobytu obci Lednice). Cena při 21 nocích a polopenzi je 25 830 Kč.


Co si nachystat před pobytem

  1. Osobní doklady – občanský průkaz, kartičku zdravotní pojišťovny, případně průkaz ZTP/P
  2. Pokud máte léčbu příspěvkovou, vezměte s sebou také doklad od úhrady pobytu nebo finanční částku, kterou budete platit při nástupu v hotovosti (platba kartou je také možná).
  3. Kontakt na ošetřujícího lékaře
  4. Veškeré léky na celou dobu pobytu
  5. Jiné zdravotní průkazy (diabetologie, hematologie apod.)
  6. Předvolání k nástupu (1. díl návrhu)
  7. Osobní potřeby, župan, přezůvky, cvičební úbor (tepláky, triko, sportovní obuv) a plavky.
  8. Hotovost a cenné předměty je možno na požádání uschovat v trezoru na recepci.
Pro dotazy týkající se pobytů přes pojišťovny volejte přijímací kancelář tel. 519 304 863 paní Šuldesovou, suldesova@lednicelazne.cz
Vytisknout stránku Vytisknout stránku
Rezervovat pobyt