Procedura - kosmetická ošetření pro ženy i muže, ceny platné od 1.1.2023
Cena
Anti-age ošetření GERnétic (včetně úpravy a barvení obočí nebo barvení řas) 1 600,-
Projasňující ošetření GERnétic (včetně úpravy a barvení obočí nebo barvení řas) 1 600,-
Omlazující ošetření přístrojem LPG - LIFTMASSAGE obličej (1 ošetření) 550,-
Omlazující ošetření přístrojem LPG - LIFTMASSAGE obličej (10 ošetření) 5 000,-
LPG Cellu M6 tělo (1 ošetření + půjčení oblečku 100 Kč, zakoupení oblečku 850 Kč) 790,-
LPG Cellu M6 tělo 10 ošetření + obleček 850 Kč 7 300,-
Mini kosmetické ošetření (30 min, dle typu pleti) 750,-

Přípravky kosmetiky GERnétic účinkují v různých vrstvách pokožky. Aktivní látky obsažené v přípravcích cíleně míří na odpovídající buňky a díky tomu dochází ke stimulaci přirozeně obnovující schopnost pokožky.

Kosmetické ošetření je přizpůsobeno typu Vaší pleti. Kosmetika je vhodná pro ošetření akné, mastné pleti, či zralé pleti. V nabídce lázeňského domu Perla najdete kosmetické ošetření pro zralou pleť. Domluvit se však můžete i na zakoupení výrobků značky GERnétic pro různé typy pleti a radu jak pečovat o svou pleť doma.

Objevte tajemství krásy a zdraví s francouzskou kosmetikou GERnétic.

Kosmetická ošetření jsou vhodná jak pro ženy, tak i pro muže.


Anti-age ošetření GERnétic

Toto ošetření začíná čištěním pleti. Ošetřující přípravky pronikají až do nejhlubších vrstev pleti a uvolňují ucpané póry a odstraňují nečistoty. Po vyčištění pleti následuje nanesení masky s liftingovým efektem, která má hluboký revitalizační a regenerační účinek. Vysoký obsah arganového oleje pleť optimálně hydratuje a dochází tak k rychlejšímu pronikání aktivních látek do hlubokých vrstev pokožky.

Gernetic

Po odstranění masky následuje ošetření pleti závěrečným krémem s výtažky s mořských řas, který účinně vyrovná strukturu pleti. Tento lehký krém je doplněn liftingovým krémem, který působí na hluboké vrásky a hydratačním a liftingovým sérem pro luxusní regeneraci a zpevnění pleti. Výsledek ošetření je patrný prakticky okamžitě, Vaše pleť bude vypnutá a hydratovaná. Součástí ošetření je i případná úprava obočí či barvení řas.

Cena ošetření: 1 600 Kč


Projasňující ošetření GERnétic

Ošetření začíná čištěním pleti. Ošetřující přípravky pronikají až do nejhlubších vrstev pleti a uvolňují ucpané póry a odstraňují nečistoty. Po vyčištění následuje manuální lymfodrenáž obličeje a nanesení masky, která obsahuje extrakt z moruše, kořene šišáku a hroznovou šťávu. Maska má projasňující účinek, aktivní látky prosvětlují a sjednocují barevný tón pleti, upravují produkci kožního barviva a mají skvělé zklidňující a hydratační účinky. Závěrečná péče zahrnuje nanesení základího denního krému doplněného krémem se zpevňujícím účinkem a liftingovým sérem. Vaše pleť bude hydratovaná, hebká a projasněná. Součástí ošetření je i případná úprava obočí či barvení řas.

Cena ošetření: 1 600 Kč

Dopřejte své pleti luxusní ošetření a regeneraci. Vaše pleť bude krásná, svěží a dlouho mladá. Součástí obou ošetření je i úprava a barvení obočí nebo barvení řas (dle přání klientky). Zeptejte se naší kosmetičky, jaké výrobky Vám doporučí pro domácí ošetření.


Omlazující ošetření přístrojem LPG - LIFTMASSAGE

100% přírodní technika pro hloubkové zpevnění a omlazení pokožky obličeje. Liftmassage - unikátní technika, která bez chirurgického zásahu obnovuje pevnost pokožky obličeje pomocí stimulace fibroblastů, buněk odpovědných za produkci kolagenu. Liftmassage opětovně aktivuje produkci kolagenu a navrací pleti mladistvou pružnost, zpevňuje povislé kontury čelisti, tonizuje stárnoucí pokožku a vyhlazuje rýhy a vrásky. Již od prvního sezení je možné pozorovat rozdíl. Z počátku se doporučuje 8-10 ošetření, ideálně 2x týdně.

Cena za 1 ošetření: 550 Kč
Cena za 10 ošetření: 5 000 Kč


Mini kosmetické ošetření (30 min, dle typu pleti)

Ošetření začíná čištěním pleti za pomoci čistícího gelu. Následuje dočištění tonikem, které přináší příjemné osvěžení. Regenerační a výživný krém redukuje a vyhladí vrásky, vypne pleť a dodá jí potřebné výživné složky do kožních buněk. Vitalizační maska s výtažky z mořských řas pleť krásně zjemní, osvěží a zpevňující krém podpoří buněčnou aktivitu. Závěrem celého ošetření kosmetička nanese na pleť hydratační krém v kombinaci s Anti-age krémem. Součástí obou ošetření je i úprava a barvení obočí nebo barvení řas (dle přání klientky).

Cena za ošetření: 750 Kč


Chcete být stále mladá, přitažlivá a krásná? Krása kvete v každém věku a i zralá pleť může vypadat skvěle. Svěřte se do rukou odborníka.

Pro objednání kosmetického ošetření volejte na tel. 519 304 876 nebo mobil 724 999 812.
Vytisknout stránku Vytisknout stránku
Rezervovat pobyt