Dárkové poukazy již od 100 Kč! Poukaz na lázeňské hýčkání potěší jak při příležitosti životního jubilea, ke svatbě nebo jen tak z lásky či pro radost.

Co mám udělat, chci-li věnovat dárkový poukaz do Lázní Lednice?

  1. Vyberte si nejprve z naší nabídky pobytových či ambulantních balíčků nebo ze samostatně prodejných procedur. Přehled najdete na našich stránkách např. zde.
  2. Zavolejte nám na recepci na tel. 519 304 811 nebo na mobil 724 730 804, případně nám pošlete email na recepce@lednicelazne.cz
  3. K vystavení poukazu potřebujeme znát jméno obdarovaného, vybraný balíček či procedury, příp. termín pobytu (není nutné). Nezapomeňte uvést adresu, na kterou máme dárkový poukaz poslat.
  4. Úhradu dárkového poukazu můžete provést převodem či složenkou na základě zaslaných údajů k platbě, které Vám přijdou současně s dárkovým poukazem na Vámi určenou adresu.
  5. Nevybrali jste si žádnou proceduru, nevíte co udělá Vašim nejbližším radost? NEVADÍ. Můžete věnovat dárkový poukaz na Vámi určenou hodnotu. Nejnižší hodnota poukazu je 100 Kč.
  6. Vidíte, je to jednoduché. Vše je možné vyřídit z pohodlí Vašeho domova.
  7. Platnost poukazu je 6 měsíců od jeho vystavení.

Poukaz na lázeňské hýčkání potěší jak při příležitosti životního jubilea, ke svatbě nebo jen tak z lásky či pro radost.


Poukaz na 500 Kč Poukaz na 1000 Kč Poukaz na 1500 Kč Voucher 2 Poukaz na vlastní částku Poukaz na vlastní částku Poukaz na vlastní částku

Vyberte poukaz kliknutím

Vyberte si svůj poukaz
Jméno a příjmení obdarovaného: (povinné)
E-mail objednatele: (povinné)
Telefon objednatele: (povinné)
Typ poukazu: (povinné)
Další informace (částka, pobyt, procedury...): (povinné)
Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami LÁZNÍ LEDNICE, s.r.o. a se zpracováním osobních údajů v rozsahu jména, příjmení a emailového kontaktu pro marketingové účely (nabízení zvýhodněných služeb, ubytování, procedur, balíčků). Tento souhlas lze kdykoliv písemně odvolat a je na dobu 3 let. Souhlas je udělen dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a Obecného nařízení a ochraně osobních údajů (2016/679) a to na výše uvedenou dobu po udělení souhlasu, příp. do odvolání tohoto souhlasu.
Vytisknout stránku Vytisknout stránku
Rezervovat pobyt