Dárkové poukazy již od 100 Kč! Poukaz na lázeňské hýčkání potěší jak při příležitosti životního jubilea, ke svatbě nebo jen tak z lásky či pro radost.

DÁRKOVÉ POUKAZY - POSLEDNÍ OBJEDNÁVKY DO 23.12. DO 17:30, POTÉ JIŽ NEBUDE MOŽNO VYHOVĚT.

Co mám udělat, chci-li věnovat dárkový poukaz do Lázní Lednice?

  1. Vyberte si nejprve z naší nabídky pobytových či ambulantních balíčků nebo ze samostatně prodejných procedur. Přehled najdete na našich stránkách např. zde.
  2. Zavolejte nám na recepci na tel. 519 304 811 nebo na mobil 724 730 804, případně nám pošlete email na recepce@lednicelazne.cz
  3. K vystavení poukazu potřebujeme znát jméno obdarovaného, vybraný balíček či procedury, příp. termín pobytu (není nutné). Nezapomeňte uvést adresu, na kterou máme dárkový poukaz poslat. Za zasílání poštou bude účtován poplatek 25 Kč. Zaslání formou emailu je zdarma.
  4. Úhradu dárkového poukazu můžete provést převodem či složenkou na základě zaslaných údajů k platbě, které Vám přijdou na Vámi určenou adresu nebo email. Po platbě odesíláme poukaz zatavený poštou nebo formou PDF na email.
  5. Nevybrali jste si žádnou proceduru, nevíte co udělá Vašim nejbližším radost? NEVADÍ. Můžete věnovat dárkový poukaz na Vámi určenou hodnotu. Nejnižší hodnota poukazu je 100 Kč.
  6. Vidíte, je to jednoduché. Vše je možné vyřídit z pohodlí Vašeho domova.
  7. Platnost poukazu je 6 měsíců od jeho vystavení.

Poukaz na lázeňské hýčkání potěší jak při příležitosti životního jubilea, ke svatbě nebo jen tak z lásky či pro radost.


Poukaz na 500 Kč Poukaz na 1000 Kč Poukaz na 1500 Kč Voucher 2 Poukaz modrý Poukaz oranžový Vánoční poukaz zelený Vánoční poukaz bílý

Vyberte poukaz kliknutím

Vyberte si svůj poukaz
Jméno a příjmení obdarovaného: (povinné)
E-mail objednatele: (povinné)
Telefon objednatele: (povinné)
Typ poukazu: (povinné)
Další informace (částka, pobyt, procedury...): (povinné)
Adresa pro zaslání poukazu:
Dárkový poukaz odesíláme poštou po připsání platby na náš účet.
Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami LÁZNÍ LEDNICE, s.r.o. a se zpracováním osobních údajů v rozsahu jména, příjmení a emailového kontaktu pro marketingové účely (nabízení zvýhodněných služeb, ubytování, procedur, balíčků). Tento souhlas lze kdykoliv písemně odvolat a je na dobu 3 let. Souhlas je udělen dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a Obecného nařízení a ochraně osobních údajů (2016/679) a to na výše uvedenou dobu po udělení souhlasu, příp. do odvolání tohoto souhlasu.
Vytisknout stránku Vytisknout stránku
Rezervovat pobyt