What shall I do if I want to give a spa voucher to Lednice Spa?

TAKE ADVANTAGE OF OPPORTUNITY TO GIVE A SPA VOUCHER TO YOUR LOVED ONES. 

 

  • 1. Firstly you should choose from our stays or procedures. Our offer you can find on our websites.
  • 2. Call or send an email at the reception. Phone number +420 519 304 811 or cellphone +420 724 730 804, or email on recepce@lednicelazne.cz.
  • 3. For issuing the voucher we need to know the name of recipient, what stay or procedures did you selected for her/him, eventually date of the stay (date is not necessary). Do not forget to give us YOUR postal address where we shall send the voucher.
  • 4. Payment have to be paid by bank transfer up to 15 days from obtaining the voucher. Bank transfer must include variable symbol which you get together with the voucher
  • 5. Haven‘t you choose any procedure? Don’t you know what is best for your loved ones? Never mind. You can give a money voucher starting at 100 CZK. The exact amount depends on your decision.
  • 6.As you can see, it is very easy. Everything is possible to arrange comfortably from your home.

You can give the spa treatment voucher on occasion of any anniversary, wedding or simply from love or for joy.

ll_a4-prodej-poukazu2-1.jpg

Vyberte si svůj poukaz
Jméno a příjmení obdarovaného: (required)
E-mail objednatele: (required)
Telefon objednatele: (required)
Typ poukazu: (required)
Další informace (částka, pobyt, procedury...): (required)
Adresa pro zaslání poukazu:
Dárkový poukaz odesíláme poštou po připsání platby na náš účet.
Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami LÁZNÍ LEDNICE, s.r.o. a se zpracováním osobních údajů v rozsahu jména, příjmení a emailového kontaktu pro marketingové účely (nabízení zvýhodněných služeb, ubytování, procedur, balíčků). Tento souhlas lze kdykoliv písemně odvolat a je na dobu 3 let. Souhlas je udělen dle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, a Obecného nařízení a ochraně osobních údajů (2016/679) a to na výše uvedenou dobu po udělení souhlasu, příp. do odvolání tohoto souhlasu.
Print page Print page
Book your stay