Vážení pacienti, předběžné rezervace na komplexní příspěvkovou lázeňskou péči neprovádíme.

Příspěvková lázeňská péče (PLP), je rovněž schvalována tak, jako KLP. Platnost návrhu je 6 měsíců od vystavení. Pacient však není v pracovní neschopnosti. Zdravotní pojišťovna v tomto případě hradí pouze léčení. Ubytování a stravu si pacient hradí sám, dle délky pobytu. Pacient je povinen mít zajištěné ubytování a stravu (minimálně snídani) v lázeňském zařízení. Není možné docházet na léčení ambulantně.

Klientům na příspěvkovou lázeňskou péči nabízíme zvýhodněnou cenu za ubytování ve výši 980 Kč/osoba/noc. Klient je ubytován ve dvoulůžkovém pokoji. Jednolůžkové pokoje nejsou k dispozici. Z kapacitních důvodů neposkytujeme klientům možnost úhrady neobsazeného lůžka. K ceně ubytování je klient povinen přikoupit minimálně snídani.

Poplatky za stravu pro klienty na příspěvkovou lázeňskou péči

Cena za stravu/den
Snídaně 190 Kč
Oběd 220 Kč
Večeře 220 Kč

Ceny jsou uvedeny v Kč na osobu a den. Změna cen vyhrazena! Stravování začíná v den příjezdu obědem v případě plné penze a je ukončen snídaní. Vyžaduje-li Váš zdravotní stav jiný typ stravy (např. diabetes, bezlepková dieta), poznačte, prosím, tuhle skutečnost do objednávky.


Konečné doplatky za příspěvkovou lázeňskou léčbu

Klienti na PLP hradí poplatek z pobytu, který činí 30 Kč / noc.

14 nocí s plnou penzí - celkem 20 300 Kč (částka se skládá z 14 x 980 Kč ubytování + 14 x 440 Kč plná penze + 14 x 30 Kč poplatek z pobytu obci Lednice). Cena při 14 nocích a polopenzi je 17 220 Kč.

21 nocí s plnou penzí - celkem 30 450 Kč (částka se skládá z 21 x 980 Kč ubytování + 21 x 440 Kč plná penze + 21 x 30 Kč poplatek z pobytu obci Lednice). Cena při 21 nocích a polopenzi je 25 830 Kč.


Co si nachystat před pobytem

  1. Osobní doklady – občanský průkaz, kartičku zdravotní pojišťovny, případně průkaz ZTP/P
  2. Pokud máte léčbu příspěvkovou, vezměte s sebou také doklad od úhrady pobytu nebo finanční částku, kterou budete platit při nástupu v hotovosti (platba kartou je také možná).
  3. Kontakt na ošetřujícího lékaře
  4. Veškeré léky na celou dobu pobytu
  5. Jiné zdravotní průkazy (diabetologie, hematologie apod.)
  6. Předvolání k nástupu (1. díl návrhu)
  7. Osobní potřeby, župan, přezůvky, cvičební úbor (tepláky, triko, sportovní obuv) a plavky.
  8. Hotovost a cenné předměty je možno na požádání uschovat v trezoru na recepci.
Pro dotazy týkající se pobytů přes pojišťovny volejte přijímací kancelář tel. 519 304 863 paní Šuldesovou, suldesova@lednicelazne.cz
Print page Print page
Book your stay