Lázeňský dům Perla, moderní rehabilitační zařízení a zároveň i nejmladší léčebné lázně v České republice zapsané na seznam UNESCO.

Od roku 2007 poskytujeme komplexní léčebné a rehabilitační služby využívající účinků přírodní jodobromové minerální vody, která blahodárně působí na pohybový a oběhový systém, na neurologické nemoci, ale i na gynekologické potíže a stavy po popáleninách.

Léčba pacientů přes pojišťovny

Lázně Lednice byly v roce 2012 zařazeny na indikační seznam pro lázeňskou péči. Na komplexní a příspěvkovou lázeňskou péči léčíme pacienty, kteří jsou vedeni u Všeobecné zdravotní pojišťovny, Pojišťovny ministerstva vnitra, Vojenské zdravotní pojišťovny a Zaměstnanecké pojišťovny Škoda.

Vše pod jednou střechou

Nabízíme komfortní ubytování ve dvoulůžkových pokojích standard a superior a apartmánech s celkovou kapacitou 80 lůžek. Hosté mají k dispozici restauraci, lázeňskou kavárnu s venkovní terasou, zasedací místnost pro 40 osob, čítárnu s internetovým koutkem, prostornou tělocvičnu, fitcentrum, saunu a bazén s vířivkou a protiproudem. Bezbariérový přístup je zabezpečen do všech částí budovy.

Nabízíme více než 80 procedur

V Perle se můžete nechat rozmazlovat tak dlouho, jak jen si budete přát. Jsou pro vás připraveny jak víkendové, tak týdenní pobyty s nabídkou převyšující sto různých léčebných i wellness procedur. Je jen na Vás, jak intenzivní a dlouhý váš pobyt bude. Vždy se o vás postarají zkušení profesionálové a díky téměř rodinné atmosféře se zde budete cítit jako doma.

Nádherné lázeňské prostředí, příjemný personál a blahodárné účinky minerální vody uzdraví nejen vaše tělo, ale i mysl. V Perle máte  ,,Mrtvé moře,, na dosah ruky.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku
Rezervovat pobyt