Lékaři

Cílené lékařské vyšetření / kontrolní vyšetření

Prostudování dokumentace pacienta, zhodnocení doplňujících vyšetření a účinků provedené léčby, poučení pacienta o dalším léčebném a preventivním režimu.

Vstupní zdravotní prohlídka     

Prostudování dokumentace, zjištění aktuálního stavu pacienta, informování pacienta o jeho stavu a plánovaném terapeutickém postupu.


Přírodní léčivý zdroj

Přírodní jodobromová koupel

Léčí cévní onemocnění, napomáhá při léčbě nemocí pohybového ústrojí, nemocí neurologických, gynekologických a kožních - zlepšuje hojení, podporuje protizánětlivé účinky, pomáhá při léčbě osteoporózy. Během léčby se vstřebává jód inhalací, kůží a sliznicemi. Dochází ke stimulaci neurohumorálního systému zásahem do osy hypotalamus - hypofýza – s projevy regulací nervového, srdečně-cévního a endokrinního systému. Jodobromová koupel má vynikající účinky nejen léčebné, ale i preventivní, regenerační a omlazující. Teplota: 37 – 38°C dle doporučení lékaře.

Přírodní jodobromová koupel horních končetin

Koupel je připravována jako lázeň na horní končetiny.  Pomáhá při léčbě nemocí pohybového ústrojí, nemocí neurologických, gynekologických a nemocí kožních - zlepšuje hojení, podporuje protizánětlivé účinky. Teplota: 37°C.

Přírodní jodobromová koupel dolních končetin

Koupel je připravována jako lázeň na dolní končetiny.  Pomáhá při léčbě nemocí pohybového ústrojí, nemocí neurologických, gynekologických a nemocí kožních - zlepšuje hojení, podporuje protizánětlivé účinky. Teplota: 37°C.


Kinezioterapie

Individuální LTV – Kondiční a analytické metody

Individuální cvičení pod dohledem našeho fyzioterapeuta, je zaměřeno na nácvik uvolňovacích a posilovacích cviků pro udržení správné funkce kloubů a svalů. Pomáhá mírnit bolesti.

Individuální LTV – na přístrojích ,,Fitness“

Individuální cvičení pod dohledem našeho fyzioterapeuta, je zaměřeno na nácvik uvolňovacích a posilovacích cviků pro udržení správné funkce kloubů a svalů na přístrojích v lázeňské fitness tělocvičně.

Hydrokinezioterapie – skupinový individuální léčebný tělocvik v bazénu s teplou vodou

Cvičení pod dohledem fyzioterapeuta Vám pomůže zlepšit pohyblivost kloubů a správně procvičit celé tělo. Kromě efektu léčebné tělesné výchovy se příznivě uplatňuje vliv vody a její teplota. Rehabilitační bazén má teplotu 31°C.

Tejpování

Páska (tejp), která se při tejpování používá, je vyrobena z bavlněné textilie a jako lepidlo je většinou použita pryskyřice. Proto je páska omyvatelná a hypoalergenní. Díky elasticitě umožňuje ošetřeným kloubům a svalům aktivně pracovat. Využívá se při bolestech páteře, kloubů, šlach a svalů. Doporučuje se při rekonvalescenci a rehabilitacích po úrazech či operacích, dále při léčbě a prevenci otoků (lymfotaping), korekci jizev, hematomů a mechanické korekci.

Skupinová rehabilitace - malá skupina

Skupinový léčebný tělocvik pod vedením fyzioterapeutky s individuálním přístupem zaměřeným na konkrétní diagnózu.


Fyzioterapie

Reflexní masáž

Při reflexní masáži se fyzioterapeut snaží o odstranění všech reflexně vzniklých změn. Provádí se na sucho, bez použití masážních prostředků, hmaty jsou pomalé. Touto technikou tlaku na jednotlivé akupresurní body, se zvyšuje prokrvení, odstraňuje svalové napětí a v neposlední řadě pomáhá mírnit bolest.

Měkké a mobilizační techniky

Zahrnují mobilizaci páteře, periferních kloubů a techniky měkkých tkání. Mobilizace slouží k odstranění blokády, obnovení funkce a pohyblivosti v postižené oblasti (krční, hrudní, bederní páteře a kloubů) a k odstranění bolesti. Při technice měkkých tkání dochází fyzioterapeutem k jejich uvolnění, což příznivě působí na nervová zakončení.


Mechanoterapie

Lymfodrenáž ruční

Manuální lymfodrenáž je prováděna na horních nebo dolních končetinách pomalými jemnými krouživými pohyby. Procedura je zvláště vhodná při otocích končetin a po operacích. Je doporučována všem, které trápí „pocit unavených nohou“ či celulitida. Dochází při ní k rozproudění lymfy. Masáž zvyšuje imunitu, podporuje detoxikaci organismu, uvolnění a bojuje proti mírné únavě.

Lymfodrenáž přístrojová

Princip spočívá v postupném nafukování jednotlivých komor drenážního návleku dle zadaného programu. Cílem lymfodrenáže je zlepšit odtok lymfy. Je vhodná pro ošetření unavených končetin (k rychlejší regeneraci po fyzické zátěži, turistice, sportu). Tvoří základ ošetření celulitidy (pomerančová kůže) a pokožky vůbec. Doporučuje se jako prostředek na zvýšení imunity, detoxikaci organismu a prevenci vrásek. Tato terapie zvyšuje kondici o 10 až 15 %, je tedy vhodná i pro výkonné sportovce.


Hydroterapie

Plavání v bazén

Rehabilitační bazén s teplotou 31°C

Vířivka se slanou vodou

Masážní trysky. Vířivka má teplotu 35°C

Sauna

Teplo parní lázně očišťuje tělo a potlačuje bolesti svalů a kloubů, povzbuzuje krevní oběh a napomáhá odstranění zdravotních problémů, uvolňuje svalstvo a zrychluje metabolismus. Sauna má pozitivní účinek na zdravé i oslabené jedince a je vítanou doplňkovou procedurou k hubnutí. Sauna pro ženy a sauna pro muže.

Hydromasážní vana s olejovou přísadou

Podstatou pozitivních účinků hydroterapie je tlak vody, její teplota a cílené proudění. Kromě toho uklidňuje a uvolňuje, přičemž se zpomaluje aktivita vnitřních orgánů. Také prospívá i psychice, odbourává napětí, pomáhá zmírnit deprese a pocity úzkosti. Cílem je krátkodobá i dlouhodobá úleva od bolestí a zvýšení pohyblivosti kloubů. Současně zvyšuje obranyschopnost. Teplota vody: 37°C.

Perličková koupel s bylinnou přísadou

Vybírat můžete ze čtyř bylinných přísad: kosodřevina, máta, levandule, lemongrass. Díky malým bublinkám, podobným perličkám, způsobuje mikro masáž kůže, která má za následek lepší prokrvení a celkovou relaxaci organismu. V kombinaci s bylinkami působí proti bolestem hlavy. Koupel má dezinfekční a osvěžující účinky, podporující koncentraci a bojují proti stresu. Teplota vody: 37°C.

Perličková konopná koupel

Konopná koupel obsahuje květy a listy odrůdy technického konopí. Má pozitivní účinky na onemocnění, jako jsou revmatismus, bolesti kloubů a svalů, zároveň uvolní tělo i mysl. Konopí, kterému se přezdívá ,,Zelené zlato,, má výrazné protizánětlivé, hojivé, antibakteriální a antivirální účinky. Teplota vody: 37°C.

Přísadová olejová koupel

Příznivě ovlivňuje zejména pohybový aparát, uvolňuje svalové napětí, má protibolestivý účinek. Koupel obohacena o vůně a esence bylin blahodárně působí na psychiku člověka a navozuje pocit pohody a klidu.   Teplota: 37°C

Rašelinová koupel

Speciálně upravovaná koupelová rašelina svými organicko-minerálními látkami působí na celý organismus. Navodí pocit znovuzrození, očištění a nabije energií. Pomáhá také při akné, artróze, ekzémech, mírných kožních zánětech, revmatismu, svalové křeči. Teplota: 37°C.

Kneippova bylinná koupel

Při bylinné koupeli jsou využívány speciální soli značky Kneipp, které obsahují cenné silice z léčivých rostlin a přírodní oleje lisované za studena. Působí zklidňujícím účinkem na celý organismus, prospívají kůži a uvolňují unavené svaly. Teplota: 37°C.

Koupel Champagne

Výtažek z šampaňského, bezalkoholový extrakt vína z Champagne, je úžasným koncentrátem toho nejpotřebnějšího pro pokožku a vlasy. Působí protizánětlivě, eliminuje volné radikály, chrání ji proti rozpadu základních podpůrných jednotek pokožky (kolagenová vlákna), dodává životní energii a tonizuje pokožku. Teplota: 37°C.

Antistresová koupel

Obsahuje extrakt z mandarinky a grapefruitu. pomáhá ke znovuzískání rovnováhy po stresovém období, přispívá k vnitřní harmonii a vyrovnanosti. Teplota: 37°C.

Koupel královny Kleopatry

Relaxační koupel s přísadou vzácných olejů, esencí a mořských solí hydratuje a vyživuje pokožku a přináší dokonalou duševní i fyzickou relaxaci. Díky nádherné exotické vůni myrhy, kadidla a drahých dřevin přináší každé ženě královský pocit. Teplota: 37°C.


Elektroléčba

Zahrnuje diadynamik, interferenční proudy, TENS, Traebertovy proudy. Procedura v délce 15 - 20 minut využívá účinků nízkofrekvenčních elektrických proudů, které stimulují příčně pruhované i hladké svaly. Dle potřeby uvolňují nebo zvyšují svalové napětí a zlepšují prokrvení tkání.

Magnetoterapie

Procedura využívá léčebného působení magnetů. Přivádí vysokofrekvenční energii hluboko do tkání. Rozšiřuje cévy, zvyšuje celkovou obranyschopnost, má analgetické působení a relaxační účinek na příčně pruhované svalstvo. Zlepšuje přímým ohřevem funkci některých orgánů. Předepisuje se po úrazech, operacích a akutních ústřelech, pomáhá při léčbě bolesti a zánětů.


Inhalace

Aerosolová inhalace

Využívá se minerálních vod, které zlepšují funkci sliznice dýchacích cest, působí protizánětlivě, zkapalňují hlen a usnadňují vykašlávání.


Fototerapie včetně léčby zářením

Laser – scanner

Využívá se především pro rychlejší regeneraci ošetřované tkáně a rychlejší hojení ran. Podstatou je místní prohřátí tkáně a její biostimulace. Buňky rychleji regenerují, snižuje se bolestivost a zvyšuje se látková výměna ve tkáních a buňkách. Proces hojení tak bývá rychlejší.

Solární louka

solární louku může využívat pouze klient se zdravou kůží. Je vhodné začít s kratší délkou svícení a postupně délku prodlužovat, max. 1x za den a nekombinovat se sluněním na slunci. Kontraindikace: tetracyklinová antibiotika, diuretika, antidepresiva, neuroleptika, chemoterapeutika, sulfasalazin, lokální kortikosteroidy, stav po očkování, antidiabetika, akutní zánětlivé a infekční kožní onemocnění, stavy po úrazech očí, rekonvalescence po operaci oka laserem, hyperfunkce štítné žlázy, horečka, ischemická choroba srdeční a vysoký krevní tlak, opary, zarudnutí kůže po popáleninách.


Masáže

Podvodní masáž

Podvodní masáž se provádí proudem vody na horní, dolní končetiny nebo záda. Významně se zvýší prokrvení všech promasírovaných svalů a sníží se jejich únava. Masáž působí povzbudivě i na psychiku pacienta. Je vhodná pro stavy po úrazech a operacích pohybového aparátu, revmatické a degenerativní onemocnění kloubní, choroby nervové (lumboischiadický syndrom, obrny), svalové bolesti a atrofie, chronickou zácpu. Kontraindikací u celkové masáže jsou křečové žíly. Teplota: 37°C.

Suché masážní lůžko

Suchá masážní vana neboli suché masážní lůžko masíruje tělo proudem vody přes tenkou membránu. Jedná se o suchý způsob masáže, jehož působením dochází ke snížení svalového napětí, prokrvení těla a příjemným relaxačním zážitkem, srovnatelným s klasickou masáží od maséra. Při masáži je klient oblečen do vlastního lehkého oděvu. Kontraindikací u této masáže je tromboza, operace páteře, skolioza.

Klasická masáž

Masáž zlepšuje prokrvení masírované oblasti, vstřebávání otoků a výronů, zlepšuje výživu tkání, zmírňuje bolest, povzbuzuje zpomalený krevní oběh, odstraňuje únavu a svalové napětí. Ovlivňuje i vzdálené orgány a má celkový účinek na organismus. Kromě relaxačního, uklidňujícího účinku má i účinek tonizační. Používají se speciální nedráždivé masážní prostředky, masážní emulze nebo oleje. Kontraindikací u celkové masáže jsou křečové žíly.

Aroma masáž

Aroma masáž spojuje pozitivní působení klasické masáže s účinky éterických a vonných olejů. Dochází k prohřátí tkání, odplavení odpadních látek. Éterické vonné oleje svým hlubokým účinkem výtečně působí na nervovou soustavu masírovaného, blahodárně působí na aktivaci či stabilizaci psychiky. Dochází k uvolnění těla i mysli pacienta. Posiluje imunitu organizmu, ulevuje při zátěži a stresu, harmonizuje tělesné a duševní pochody, které v organizmu probíhají. Působí nejen preventivně, ale i při akutních stavech. Kontraindikací u celkové masáže jsou křečové žíly.

Vinná aroma masáž

Jadérka hroznů jsou pravým zdrojem síly. Antioxidant Procanidin, který je v nich obsažen, pohlcuje volné radikály padesátkrát silněji než vitamín E a výrazně silněji než vitamín C. Slouží k posílení imunitního systému a odvrácení předčasného procesu stárnutí buněk. Velmi účinně pěstí, vypínají a zpevňují pokožku.

Havajská masáž

Havajská masáž je označována za perlu mezi masážemi. Vychází z filozofie HUNA. Zaměřuje se na fyzickou, psychickou a duševní pohodu. Využívají se u ní plynulé, měkké i hluboké techniky, které jsou vykonávány nejen prsty a dlaněmi, ale především předloktím a lokty. Základním prvkem masáže jsou rytmické pohyby po klientově těle s využitím harmonické hudby. Masáží se odstraňuje napětí ve svalech a zároveň se zvyšují pohybové schopnosti klienta. Dále uvolňuje svalové bolesti, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, detoxikuje a umocňuje pocity klidu a pohody. Kontraindikací u celkové masáže jsou křečové žíly.

Masáž horkými lávovými kameny

K masáži se používají speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo a uvolňují některé aniony kovů. Ty přispívající k regeneraci tkání. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci a tato vlastnost se využívá k uvolnění blokací důležitých bodů a rozproudění energie v našem těle. Pro zvýšení efektu se používají aromatické oleje, které umocňují pocit naprosté relaxace a uvolnění. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, postupně prohřívá celé tělo, detoxikuje organismus, uvolňuje a mysl zbavuje stresu, únavy a napětí.

Konopná masáž nohou

Technika masáže cílí na promasírování hlubších vrstev svalů a na prokrvení končetin. Účinkem této velmi příjemné masáže je podpora metabolismu, trofiky a krevního oběhu nohou. Konopí neboli zelené zlato má hojivé, protizánětlivé a antibakteriální účinky a je rychlou úlevou při svalovém napětí a ztuhlosti.

Indická masáž hlavy

Zvaná taktéž antistresová, je 4 000 let stará metoda sloužící k uklidnění a účinnému odstranění stresu. Spočívá v šetrném ošetření hlavy, krku, šíje a ramen na speciální klekací židli. Zklidňující a relaxační metoda působí proti bolestem hlavy, uvolnění svalů šíje a ramen, odstraňuje poruchy spánku. Cílem této masáže je navodit pocit klidu a psychické pohody.

Reflexní masáž plosky nohy

Příjemná, uvolňující masáž, která slouží především k uvolnění drah a nastartování orgánů. Metoda je prováděna na chodidlech a nártu nohou (na chodidle zobrazuje celé tělo). Stlačováním a hlazením bodů ovlivňujeme svaly, klouby a vnitřní orgány. 

Thajská masáž nohou

Spočívá ve stimulaci reflexních bodů, spojenou s masáží svalů lýtek, vmasírování přírodního masážního oleje do chodidel a v neposlední řadě protažení a uvolnění jednotlivých prstů na nohou. Má velmi uvolňující účinek a působí příznivě na psychiku a odbourávání stresu.

Thajská olejová masáž

Alternativní relaxační a léčebná metoda spočívá v působení síly na tzv. meridiány (dráhy v těle, kterými proudí energie). Celé tělo je podrobeno systematické tlakové masáží od temene hlavy přes šíji, páteř, zádové svaly, paže až po nohy včetně prstů. Masáž má výborný vliv na cévní, krevní a lymfatický systém, redukuje otoky, tuhnutí tkání, pomáhá regulaci střev, posiluje imunitu. Dochází k celkovému fyzickému a psychickému uvolnění.

Masáž horkým voskem

Jedná se o masáž voskem, při níž se využívá speciální aroma svíčka. Masáž vyživuje a zvláčňuje kůži a díky nádherné vůni Vás čeká skutečný aromaterapeutický zážitek a skvělá relaxace těla. Dopřejte si netradiční masáž a starosti hoďte alespoň na chvíli za hlavu.

Masáž z léčivého konopí

Léčivé konopí je významným pomocníkem v boji proti kožním problémům - lupence, ekzémům, akné, kožním alergiím či suché kůži. Pokožku zklidňuje a je oblíbené také pro své relaxační účinky. Současně se využívá jako podpůrný prostředek při artritidě a onemocněních kloubů. Masáž z léčivého konopí působí protizánětlivě, regeneračně a antibakteriálně.

Tibetská masáž

Vynikající procedura pro ty, co mají sedavé zaměstnání, trápí je bolesti kloubů, zad a krční páteře. Využívá se také při boji s celulitidou a vytahuje toxiny z těla. Během masáže dochází k silné drenáži tekutin (sůl v měšcích se drolí, prochází přes látku na pokožku a dochází k peelingu), očisťuje tělo, vyhlazuje kůži. Sůl obsahuje himalájské magnetické kamínky, které udržují teplo v měšcích a předávají teplo do těla. Vhodná jak pro ženy, tak pro muže.

Masáž zlatem

Masáž zlatem spojuje pozitivní působení klasické masáže s účinky zlata. Bohatá anti-aging ošetřující formule je určena pro EXKLUZIVNÍ stimulační masáž celého těla. Dochází k prohřátí tkání, odplavení odpadních látek. Přípravky se zlatem poskytují pokožce důležité okysličení, detoxikují ji a regenerují. Zlato také stimuluje metabolismus, chrání buněčnou DNA, napomáhá zpevnění těla, aktivuje elektrony v buňkách pokožky a tím dochází k jejich obnově a růstu. Pokožka má po ošetření zlatavý třpyt. Přípravky mají neuvěřitelný omlazující efekt. Kontraindikací u celkové masáže jsou křečové žíly.


Termoterapie

Peloidní obklad

Sáček s prohřátou rašelinou se přikládá na příslušnou část těla. Dochází k pomalému předávání tepla do organismu. Jedním z hlavních efektů rašeliny je akumulace tepla. Rašelinového zábalu se využívá k léčbě chronických revmatických stavů, artróz, svalových kontraktur, bolestí kloubů a páteře.

Zdvojený peloidní obklad

Sáček s prohřátou rašelinou se přikládá na příslušnou část těla. Dochází k pomalému předávání tepla do organismu. Jedním z hlavních efektů rašeliny je akumulace tepla. Rašelinového zábalu se využívá k léčbě chronických revmatických stavů, artróz, svalových kontraktur, bolestí kloubů a páteře.

Parafínový obklad

Na bolestivé místo se přikládají roušky namočené v parafínu o teplotě 56-60°C. Prohřívání tlumí bolest a uvolňuje svalové napětí. Způsobuje prokrvení kůže, zmenšuje bolesti kloubů, má příznivý relaxační účinek. Využívají se při bolestech páteře a končetinových kloubů. Nedoporučuje se u osteoporózy.

Jednorázový parafínový obklad se včelím voskem

Jednorázový parafínový zábal s obsahem čistého včelího vosku skvěle chrání a vyživuje pokožku. Při zahřátí uvolňuje charakteristickou vůni. Obecné účinky pozitivní termoterapie prostřednictvím plátů jsou zejména hyperémie, zvýšení průchodnosti kapilár, snížení svalového tonusu a výrazná svalová relaxace.

Medový obklad

Jedná se o jednorázový medový obklad, který se přikládá na celá záda a při zahřívání dochází k uvolňování tělu prospěšných látek, dochází k uvolnění svalů a odstranění bolesti hlavy a kloubů.


Oxygenoterapie

Jedná se o regenerační kyslíkovou kúru, která napomáhá k celkové regeneraci organismu a zpomaluje proces tělesného i duševního stárnutí. Působí příznivě na psychiku, výrazně snižuje pocit stresu, posiluje imunitní systém při infekcích a oslabení organizmu, zlepšuje energetický stav organizmu, snižuje nepříznivé dopady špatných ekologických podmínek na zdraví. Chrání před migrénou a stresy, je účinná při odstranění únavy a zlepšení spánku. Příznivě ovlivňuje organizmus při vysokém krevním tlaku, cukrovce, bércových vředech, srdeční arytmii, po infarktu a dalších onemocněních.


Aplikace CO2 z umělého zdroje

Uhličitá koupel vodní celková

Koupel se připravuje sycením vody kysličníkem uhličitým ve speciálních saturátorech. Teplota vody je spíše nižší, kolem 34-36°C a klient musí v koupeli zcela klidně ležet. Tělo se obalí do mírně hřejivého povlaku malých bublinek čistého CO2. Koupel zvyšuje prokrvení kůže a slouží k prokrvení povrchových tkání. Snižuje krevní tlak a odlehčuje vnitřním tkáním. Příznivě působí na činnost srdce a ledvin. Série koupelí má také antistresový účinek. Je fyzicky náročná a nedoporučuje se kombinovat s dalšími náročnými a tepelnými procedurami.

Uhličitá koupel plynná celková

Jedná se o celotělové plynné lázně ve speciálním plastikovém vaku, který je napuštěn čistým kysličníkem uhličitým. Dochází ke zvýšenému prokrvení v důsledku rozšíření cév, kapilár, lepších průtokových vlastností krve a větší elasticity červených krvinek. Zvyšuje se tvorba buněčného cukru, zlepšuje se prokrvení mozku, srdečního svalu, končetin, klesá krevní tlak i otoky. Pozitivní efekt u nemocí pohybového i nervového ústrojí, osteoporózy, křečových žil, cukrovky. Zlepšuje se hojení, dochází ke zvláčnění jizev, má pozitivní vliv na kůži u celulitidy.

Insuflace Co2 do podkoží – plynové injekce

Aplikovaný oxid uhličitý působí proti bolesti, prokrvuje chladné končetiny, podporuje cévní systém, srdce a má vliv na činnost žláz s vnitřní sekrecí.Relaxační precedury

Tělová péče z Mrtvého moře

Tělová péče z Mrtvého moře bez soli s rozdrcenými lasturami hluboce očišťuje pokožku. Jeho mikročástice odstraňují špínu a odumřelé buňky, současně změkčují pokožku. Očištěná pokožka získává měkkost a světlost. Čistí a odstraňuje nečistoty, stimuluje obnovu buněk, pomáhá pokožce dýchat, zvyšuje schopnost vstřebávání. Obsahuje mořské výtažky - Laminaria Digitata, které vyživují, vracejí zářivost a svěžest pokožky, aktivují krevní oběh a rozdrcené lastury - OSTREA napomáhají odlupování odumřelých buněk.

Tělová maska Champagne

Tato celotělová kúra využívá přírodní kosmetiky značky Afrodita. Je vhodná k vyživení a vypnutí pokožky. Obsahuje vitamíny a detoxikuje.

Bezinková tělová maska

Spolupracujeme s lokální farmou, která pěstuje šlechtěný Bez černý, který obsahuje velké množství antioxidantů a rutinu. Květy a listy bezu černého jsou vysoce regenerační a pomáhají při bolestivých zánětech kloubů. Bezinková maska tělu dodá potřebné vitamíny, vyhlazuje vrásky a obnovuje pružnost pokožky.  Napomáhá k celkovému zklidnění a uvolnění. Vaše pokožka bude jemná a hydratovaná.

Rituál královny Kleopatry

Jedná se o celotělové ošetření se vzácnými exotickými oleji s hloubkově vyživujícími a omlazujícími účinky. U této procedury se využívá peeling s mořskou solí a olejem, tělová maska z mořských řas. Na závěr se nanáší olej s vůní myrhy a kadidla.  Při této proceduře je využita přírodní kosmetika ALQVIMIA.

Oáza klidu

Jedná se o ošetření s celkovým relaxačním účinkem. Jemný peeling vitalizuje pokožku a navozuje příjemnou relaxaci. Detoxikační zábal z bahna mrtvého moře odstraňuje napětí svalů a je zejména vhodný pro alergiky a atopiky. Závěrečná celotělová péče antistresovým olejem je dokonale uvolňující. Při této proceduře se využívá přírodní kosmetika ALQVIMIA.

Detoxikační kúra z mořských řas

Mořské řasy, mořská sůl a mořská voda disponují vysokým léčebným účinkem. Dodávají organismu antioxidanty, minerální látky, stopové prvky, nenasycené mastné kyseliny, bílkoviny, vitamíny a další. Chlorofyl má výrazné léčebné účinky, podporuje růst tkání, má silné detoxikační vlastnosti. Řasy jsou produkty nejméně toxicky zatížené. Výrazně zlepšují zdravotní stav. Kúra je vhodná k prokrvení a povzbuzení lymfatického systému a odplavení toxických látek z těla (vhodná pro atopiky, ekzematiky). K ošetření používáme francouzskou přírodní kosmetiku GERnétic.

Regenerační antistresový zábal celotělový

Harmonizační procedura určená k uvolnění svalového a psychického napětí, povzbuzení lymfatického toku, uvolnění žilního systému a odvodu odpadních látek z těla. Přispívá ke zlepšení celkového zdravotního stavu a navozuje pocit hluboké relaxace. Zároveň dochází k intenzivní revitalizaci a regeneraci kůže. Při této proceduře se využívá přírodní kosmetika GERnétic.

Stimulační ošetření končetin

Ošetření nohou spočívá v lymfatické drenáži, která slouží k odstranění únavy, zmírnění otoků dolních končetin, odstranění pocitu těžkých nohou, zlepšení krevního oběhu. Přináší pocit okamžité úlevy a odpočinku. Regenerační ošetření rukou je určeno k uvolnění a zmírnění bolesti u bolavých kloubů, k odstranění otoků. Zároveň dochází k intenzivní revitalizaci a regeneraci pokožky rukou a zamezení vzniku pigmentových skvrn. Při této proceduře se využívá přírodní kosmetika GERnétic.

Vločkové omlazení

Cílem tělového ošetření je hluboká hydratace, regenerace a tonizace pokožky s využitím luxusní kosmetiky Gernétic. Ošetření zpevňuje a vyhlazuje pokožku celého těla a dodává jí potřebné vitamíny, minerální látky a stopové prvky. Procedura je vhodná také pro atopiky.

Saharský závan

Saharský závan představuje nezastupitelnou formu léčby a prevence chronických chorob. Jedná se o velmi teplé zábaly působící postupným prohříváním postižené oblasti, což má za následek lokální překrvení, a tím urychlení látkové výměny. Při této proceduře se využívá účinků léčivé hlíny GHASSOUL, kterou využívali již staří Římané k léčbě různých kožních nemocí a při péči o pokožku. Ghassoul obsahuje velké množství minerálů jako např. hořčík, železo, sodík, zinek, které působí příznivě na pokožku. Ghassoul zklidňuje a desinfikuje pokožku a spolu s vůní jasmínu působí antidepresivně. Jasmín El Fell vytváří na pokožce ochranný filtr, vyhlazuje ji a hydratuje.

Tělový zábal z mořských řas

Obsahuje vysoké procento hořčíku, draslíku, bromidů a dalších důležitých minerálů a stopových prvků. Tyto prvky působí uklidňujícím účinkem na celé tělo. Bahenní minerály obnovují buněčný metabolismus a regenerují buněčnou strukturu pokožky. Obnovuje rovnováhu minerálů, které pronikají přes pokožku do těla, tonizuje, odvádí toxiny. Vstřebává toxické látky a tukovou tkáň, zlepšuje stav pokožky. Má uvolňující účinek.

Solný zábal s energetickým balzámem

Pomocí solných krystalů jemně odstraňuje povrchovou vrstvu odumřelých buněk epidermi. Krystaly soli jsou bohaté na minerály a éterické oleje a vedou k detoxikaci pokožky. Pokožka je pak vyčištěná, hladká a pevná na dotek. Energetický balzám má silný anti-aging účinek. Umožňuje mikrocirkulaci pokožky, hydrolipidovou rovnováhu a urychluje její regeneraci. Umožňuje tělesnou i duševní revitalizaci a působí dlouhodobě pozitivně na udržování mladistvého a zdravého vzhledu pokožky.

Vytisknout stránku Vytisknout stránku
Rezervovat pobyt