Postaráme se o vás Vážení hosté a příznivci Perly, ráda bych se vyjádřila k aktuálnímu dění okolo koronavirové epidemie v ČR a dění v naší Perle.

Mohu vás ujistit, že naše lázně dodržují veškerá hygienická a bezpečnostní nařízení, prostory několikrát denně dezinfikujeme, udržujeme čistotu společných prostor a nosíme roušky. Nebyl a není v našich lázních zaznamenán žádný případ Covidu, měříme denně teploty a neomezujeme procedury. Děláme vše, co je v našich silách, abychom nás všechny uchránili. Nebojte se a přijeďte si odpočinout. Právě teď je ten nejlepší čas na lázně! Odbouráte stres, který na nás tlačí denně ze všech médií, budeme vás hýčkat a zrelaxujete nejen tělo ale i mysl.

Ráda bych poděkovala všem našim lékařkám, sestřičkám, lázeňským a masérům, kteří se o vás denně s láskou a péčí starají, všem pracovnicím úklidu za jejich precizní práci a udržování čistoty, našim kuchařům, pomocným kuchařům a číšníkům za výborné jídlo a jejich pozitivní náladu, našim recepčním, kteří jsou tu pro vás 24 hodin denně a vůbec všem zaměstnancům, bez kterých by Perla nemohla fungovat. Nebojte se k nám přijet, my se o vás s láskou a péčí postaráme! Lucie Pivodová Vedoucí péče o klienta

Vytisknout stránku Vytisknout stránku
Rezervovat pobyt