Pomalu, ale jistě se blíží čas, kdy hledáme pro své blízké dárek pod stromeček. Pomůžeme vám vybrat ten nejkrásnější!

Zakoupit si u nás můžete dárkový poukaz na konkrétní částku (od 100,- až do neomezené výše), na vybrané procedury a nebo na konkrétní pobyt. Máme pro vás pár tipů, jak by mohl dárkový poukaz vypadat.

  • Pro manželku: Chcete-li svoji ženu opravdu potěšit, dopřejte jí náš DOTEK LUXUSU. Rozmazlovat ji budeme masáží zlatým olejem, medovým zábalem, koupelí královny Kleopatry a mnohými dalšími procedurami či dárečky k pobytu. Na tento relaxační pobyt vám rádi vystavíme dárkový poukaz, na vás bude, jaký design se vám líbí nejvíce.
  • Pro prarodiče: Slyšeli jste už o našich denních lázních? V Perle nabízíme 12 cenově zvýhodněných balíčků procedur, které jsme sestavili na konkrétní zdravotní obtíže, a také pro relaxaci a odpočinek. Denní lázně jsou vhodným dárkem pro ty, kterým stačí prožít krásný den v našich lázních bez nutnosti pobytu. Pro babičku doporučujeme Den plný zdraví a pro dědečka například Zelené zlato.
  • Pro manžela: Mezi naše nejprodávanější pobyty patří také Jodobromový zázrak, neboť je sestaven nejen z masáží, ale především z jodových koupelí, které jsou hlavním pilířem lázeňského domu Perla. Dopřejte svému muži úlevu od bolavých kloubů či svalů, relaxaci v našem rehabilitačním bazénu s teplotou 31°C a také ochutnávku místních vín v naší lázeňské kavárně.
  • Pro přátelé: Potěšte své přátelé masáží, či koupelí. Stačí si ZDE vybrat podobu dárkového poukazu, vyplnit vše potřebné a do poznámky zadat vybranou proceduru z našeho ceníku.

pridat-kousek-hlavniho-textu.jpg

Vytisknout stránku Vytisknout stránku
Rezervovat pobyt