Name required
E-mail

#9
Radovan Volejníček,
+1
25. july 2016, IP 31.192.65.35
Dovoluji si přidat se k předchozímu hodnocené-
Po operaci kyčle jsem se prakt.nechal dlouho přemlouvat k lázeňskému doléčení.-Ve dnech 23.6.2016 až 20.7.2016 jsem se u Vás doléčoval.Po pravdě řečeno jsem nyní rád,že jsem se přemluvit nechal.
Byl jsem navýsost spokojený,a hlavně bych rád ocenil personál.Všude jsem se setkal s ochotou,srdečností a snahou pomoci,byli pozorní.Rád bych touto formou chtěl poděkovat,popřát Vám klid a úspěchy ve Vašem konání a paní ředitelce konkretně přeji,aby i nadále měla tak šťastnou ruku,jako doposud, při vyhledávání dalších spolupracovníků


#8
V.Petráková,
0
27. june 2016, IP 31.192.65.35
Právě jsme se s manželem vrátili z již druhého týdenního pobytu ve vašich lázních a opět zcela spokojeni ! Moc děkujeme všem, všem všem !


#7
Jiří Hladík,
+1
22. june 2016, IP 31.192.65.35
Vážená paní ředitelko,byl jsem ve vašich lázní 1 měsíc a jsem velmi spokojen.Děkuji všemu personálu,paní doktorce,sestřičkám,lázeňským na procedurách,obsluze na jídelně,kuchařům za výborné jídlo a také pokojským za profesionální přístup k hostům lázní. Ještě jednou děkuji a přeji vám mnoho spokojených hostů vašich krásných lázní. Jiří Hladík


#6
Mgr. Vladimír a Zdeňka Vaškovi,
0
22. may 2016, IP 31.192.65.35
Vážená paní ředitelko, v tomto týdnu jsme se vrátili z lázní Lednice na Moravě, které řídíte a kde jsme měsíc pobývali a dovolujeme si poděkovat za perfektní a profesionální péči všech Vašich zaměstnanců, počínaje obchodním oddělením, přes paní doktorku, sestřičky poskytující zdravotní služby, paní vedoucí rehabilitace, pracovnice všech odborných procedur, až po pokojské a zaměstnance poskytující stravovací služby a opravdu vynikající kuchyni.
Máte velmi dobře sehraný pracovní kolektiv, vše bylo na vysoké úrovni, což přispělo k úspěšnému pokroku v léčbě manželky.
Byli jsme moc spokojeni, budeme Vaše lázně všude chválit a propagovat a pokud to bude trochu možné i rádi se vracet.
Ještě jednou - děkujeme. Mgr. Vladimír a Zdeňka Vaškovi z Třeboně


#5
Petra Auředníková,
0
27. october 2015, IP 31.192.65.35
Vážená paní ředitelko, ve Vašich lázních jsem byla ubytovaná z 15.10. na 16.10. a součástí mého pobytu bylo několik procedur. Dlouho jsem hledala místo na kvalitní lázeňskou péči a jsem velmi ráda,že jsem zvolila Váše zařízení. Přístup veškerého personálu- počínaje telefonickým kontaktem při objednání pobytu, až po trpělivý přístup recepčních (při mých opakovaných dotazech- byla jsem totiž v lázních teprve podruhé a při pobytu v Poděbradech za mne vše vyřizoval partner, který mi bohužel zemřel) . Do vašich lázní jsem jela na zkoušku , s tím , že se vrátím , pokud budu spokojená. Bohužel neznám konkrétní jména Vašich zaměstnanců ale prosím pokud lze dohledat tato jména dle procedur, chtěla bych vyjádřit velké poděkování všem , kdo o mne v té krátké době pečovali.Díky takovému příjemnému personálu a dobrým službám bych se v průběhu dalšího roku ( nejspíš v dubnu, květnu) velmi ráda do Vašich lázní opět vydala a to na delší pobyt než byl můj první.
Velmi děkuji a těším se na shledanou.
Petra Auředníková, Jindřichův Hradec


#4
Vladimír Kouřím,
0
19. october 2015, IP 31.192.65.35
V neděli 18. 10. jsme se vrátili z pobytu ve všich lázních. Jsme velice spokojeni se vším, co lázně nabízejí i s laskavým a ochotným přístupem všech zaměstnanců. Ale jednu věc bych chtěl vyzdvihnout. Při odjezdu jsme měli problém s nastartováním vozu a dřív než jsme sami začali cokoli řešit, vše za nás vyřešila paní pokojská. Zahlédla naše trable, zavolala pána z údržby, ten nám pomohl a za pět minut bylo po problému. To je nevídané. Oběma jim moc děkuji a přeji mnoho zdaru. Určitě budu váš lázeňský dům doporučovat.
Mějte se krásně, Vladimír Kouřím. A ještě jednou dík.


#3
Vl.Kalnická,
-1
11. july 2015, IP 31.192.65.35
Ve čtvrtek jsme se vrátili z pětidenního pobytu ve vašich lázních. Byli jsme u vás moc spokojeni, všichni zaměstnanci byli skvělí a ochotní. Ocenili jsme širokou nabídku relaxačních a léčebných pobytů. Určitě se k vám rádi vrátíme, jen škoda, že z Prahy to máme "trochu z ruky".


#2
Marie Váňová,
0
IP 31.192.65.35
Navštívila jsem vaše lázně a jsem velice spokojená, s prostředím, ubytováním, stravováním a pochopitelně lázeňskou péčí a přístupem zaměstnanců, kteří mně poskytovali služby.
Obzvláště bych chtěla ocenit masérku paní Milenu, u které jsem byla na Lymfodrenáži ruční, maséra pana Jakuba Jana, u kterého jsem byla na Dornově metodě a klasické masáži, rehabilitační sestru paní Lenku Benešovou, u které jsem byla na LTV v bazénu a na individuálním cvičení a konečně paní Karlu, která obsluhovala v jídelně.
Všichni jmenovaní poskytovali péči v nadstandardní úrovni. Bylo vidět, že svoji práci dělají rádi, mají zájem o pacienta, byli ochotní, vstřícní, měli příjemné vystupování a dali mně cenné zdravotní rady..
Zjistila jsem, že nejsem sama, která "v tak hodně dospělém věku" neumí plavat a moc bych uvítala, kdyby bylo možné zařídit kurz pro neplavce.
Ráda bych zase do vašich lázní zavítala.
Děkuji vám


#1
Marie Javůrková,
0
13. april 2015, IP 31.192.65.35
Před několika dny jsem se vrátila z léčebného pobytu ve vašich lázních.Chtěla bych poděkovat všem pracovníkům lázní,kteří pobyt maximálně zpříjemnili.V těchto lázních je samozřejmostí úsměv a pozdrav od všech zaměstnanců a pokud se k tomu přidá výborná odborná péče paní dr.Vanžurové,sl.Benešové a příjemné chování sestřiček a vůbec celého personálu,tak se lázně stávají opravdu místem k léčení těla i duše.Přeji vám hodně spokojených pacientů a ať se vám daří!Marie Javůrková


Print page Print page
Book your stay