Name required
E-mail

#3
Vl.Kalnická,
-1
11. july 2015, IP 31.192.65.35
Ve čtvrtek jsme se vrátili z pětidenního pobytu ve vašich lázních. Byli jsme u vás moc spokojeni, všichni zaměstnanci byli skvělí a ochotní. Ocenili jsme širokou nabídku relaxačních a léčebných pobytů. Určitě se k vám rádi vrátíme, jen škoda, že z Prahy to máme "trochu z ruky".


#2
Marie Váňová,
0
IP 31.192.65.35
Navštívila jsem vaše lázně a jsem velice spokojená, s prostředím, ubytováním, stravováním a pochopitelně lázeňskou péčí a přístupem zaměstnanců, kteří mně poskytovali služby.
Obzvláště bych chtěla ocenit masérku paní Milenu, u které jsem byla na Lymfodrenáži ruční, maséra pana Jakuba Jana, u kterého jsem byla na Dornově metodě a klasické masáži, rehabilitační sestru paní Lenku Benešovou, u které jsem byla na LTV v bazénu a na individuálním cvičení a konečně paní Karlu, která obsluhovala v jídelně.
Všichni jmenovaní poskytovali péči v nadstandardní úrovni. Bylo vidět, že svoji práci dělají rádi, mají zájem o pacienta, byli ochotní, vstřícní, měli příjemné vystupování a dali mně cenné zdravotní rady..
Zjistila jsem, že nejsem sama, která "v tak hodně dospělém věku" neumí plavat a moc bych uvítala, kdyby bylo možné zařídit kurz pro neplavce.
Ráda bych zase do vašich lázní zavítala.
Děkuji vám


#1
Marie Javůrková,
0
13. april 2015, IP 31.192.65.35
Před několika dny jsem se vrátila z léčebného pobytu ve vašich lázních.Chtěla bych poděkovat všem pracovníkům lázní,kteří pobyt maximálně zpříjemnili.V těchto lázních je samozřejmostí úsměv a pozdrav od všech zaměstnanců a pokud se k tomu přidá výborná odborná péče paní dr.Vanžurové,sl.Benešové a příjemné chování sestřiček a vůbec celého personálu,tak se lázně stávají opravdu místem k léčení těla i duše.Přeji vám hodně spokojených pacientů a ať se vám daří!Marie Javůrková


Print page Print page
Book your stay