Vážení klienti,

je nám to líto, ale nyní již státní vouchery nepřijímáme. Vyčerpali jsme počet přidělených voucherů do konce roku 2021.

Děkujeme za pochopení

Podmínky níže platí pro ty, kteří u nás pobyt mají potvrzený pobyt.

1) Státní voucher může uplatnit osoba nad 18 let, splňující tyto podmínky : pobyt je minimálně na 6 nocí a s minimálně 6 léčebnými procedurami. ZDE si můžete vybrat z našich pobytových balíčků na 6 a více nocí, které tyto podmínky splňují. Můžete si také zvolit hotelový pobyt s procedurami a navolit si tak léčebné procedury dle vlastního výběru.

2) Vouchery přijímáme i pokud samoplátce hradí svůj pobyt  přes FKSP

3) Vouchery nelze přijímat, pokud samoplátce: a) hradí přes BENEFIT, b) má manažerský poukaz hrazený ze zdravotního pojištění, c) hradí stravenkovým programem nebo jinými benefitními kartami

4) Voucher je NUTNÉ přivézt vytištěný s sebou na pobyt.

5) Při nástupu na pobyt je nutné podepsat GDPR souhlas se spracováním údajů o osobě, která voucher čerpá.

6) Státní voucher lze uplatnit i vícekrát, pokaždé je ale nutné si vyřídit nový voucher s novým kódem. Nelze ale, aby 1 osoba uplatňovala více než 1 ks voucheru na 1 pobyt.

7) Počet voucherů je na lázeňská zařízení omezen početem, proto doporučujeme objednat si pobyt co nejdříve.

8) ZDE na tomto odkazu si vyřídíte státní voucher. Vyplníte potřebné údaje, poté dáte odeslat. Objeví se tlačítko vytisknout - tímto způsobem se voucher uloží do počítače v PDF formě, kterou si pak vytištěnou přivezete s sebou do lázní. Doporučuji  vytisknout hned, odkaz na voucher po 7 dnech propadá a poté jej nebudete moci vytisknout. V takovém případě postačí vytištěný email , který dorazí na vaši emailovou adresu ihned po vyřízení voucheru.

V případě dalších otázek jsem plně k dispozici na emailu obchodni@lednicelazne.cz

 

Děkuji

 

Pivodová Lucie

vedoucí péče o klienta

Print page Print page
Book your stay