Vážení klienti,

dle včerejšího vyjádření vlády k situaci okolo rozvolňování a povolení samopláteckých pobytů jsme prozatím nedostali pevné stanovisko. Nyní vyčkáváme do 27. 4. 2021 na další informace.


Podle dosavadních informací by lázně směly přijímat pouze klienty po prodělaném onemocnění Covid-19 v posledních 90 dnech, a to výhradně na léčebné pobyty, jejichž délka nebyla prozatím specifikována. Žádáme Vás tímto o strpení do 27. 4. 2021, kdy očekáváme přesné informace k povolení samoplátců.
V případě, že vláda dodrží nově vytvořené balíčky rozvolňování, bude možné přijet do lázní od 3. května pouze po prodělaném Covid onemocnění (v posledních 90 dnech) s negativním antigenním nebo PCR testem (ne starším 72hodin). Rovněž jsou v tomto balíčku č. 3 zmíněni ambulantní klienti, kteří by směli docházet na procedury s negativním antigenním nebo PCR testem.

Lázně dostávají pouze kusé informace, vše se dozvídáme především z médií, nebo Svazu léčebných lázní, který bojuje za obnovení samopláteckých pobytů a lázeňské léčby. Přímo ZDE na tomto odkazu najdete stanovisko Svazu léčebných lázní k aktuálnímu zákazu přijímání samoplátců.

Děkujeme za pochopení

Lázeňský dům Perla

Print page Print page
Book your stay