Aktuálně volné termíny: 15.10. - 26.10.2020, 4.11. - 6.11.2020, 12.11. - 18.11. 2020 a 17.11.- 21.11.2020. Pro rezervaci termínu neváhejte kontaktovat recepci na tel. 519 304 811. hide
Facebook Youtube

Kosmetické služby


Od 1. 2. 2018 jsme pro Vás přichystali novou nabídku kosmetického ošetření v lázeňském domě Perla


Přípravky kosmetiky GERnétic účinkují v různých vrstvách pokožky. Aktivní látky obsažené v přípravcích cíleně míří na odpovídající buňky a díky tomu dochází ke stimulaci přirozeně obnovující schopnost pokožky.

Kosmetické ošetření je přizpůsobeno typu Vaší pleti. Kosmetika je vhodná pro ošetření akné, mastné pleti, či zralé pleti. V nabídce lázeňského domu Perla najdete kosmetické ošetření pro zralou pleť. Domluvit se však můžete i na zakoupení výrobků značky GERnétic pro různé typy pleti a radu jak pečovat o svou pleť doma.

Objevte tajemství krásy a zdraví s francouzkou kosmetikou GERnétic.


Anti-age ošetření GERnétic

Toto ošetření začíná čištěním pleti. Ošetřující přípravky pronikají až do nejhlubších vrstev pleti a uvolňují ucpané póry a odstraňují nečistoty. Po vyčištění pleti následuje nanesení zlaté masky Peel Off Anti Age s liftingovým efektem, která má hluboký revitalizační a regenerační účinek. Vysoký obsah arganového oleje pleť optimálně hydratuje a dochází tak k rychlejšímu pronikání aktivních látek do hlubokých vrstev pokožky. Po sloupnutí masky následuje ošetření pleti závěrečným krémem s výtažky s mořských řas, který účinně vyrovná strukturu pleti. Tento lehký krém je doplněn liftingovým krémem, který působí na hluboké vrásky a hydratačním a liftingovým sérem pro luxusní regeneraci a zpevnění pleti. Výsledek ošetření je patrný prakticky okamžitě, Vaše pleť bude vypnutá a hydratovaná. Součástí ošetření je i případná úprava obočí či barvení řas.

Cena ošetření: 1 390 Kč


Projasňující ošetření GERnétic

Ošetření začíná čištěním pleti. Ošetřující přípravky pronikají až do nejhlubších vrstev pleti a uvolňují ucpané póry a odstraňují nečistoty. Po vyčištění následuje manuální lymfodrenáž obličeje a nanesení slupovací masky Peel Off Eclaircissant, která obsahuje extrakt z moruše, kořene šišáku a hroznovou šťávu. Maska má projasňující účinek, aktivní látky prosvětlují a sjednocují barevný tón pleti, upravují produkci kožního barviva a mají skvělé zklidňující a hydratační účinky. Závěrečná péče zahrnuje nanesení základího denního krému doplněného Ger Lift krémem se zpevňujícím účinkem a liftingovým sérem. Vaše pleť bude hydratovaná, hebká a projasněná. Součástí ošetření je i případná úprava obočí či barvení řas.

Cena ošetření: 1 390 Kč


Dopřejte své pleti luxusní ošetření a regeneraci. Vaše pleť bude krásná, svěží a dlouho mladá.

Součástí obou ošetření je i úprava a barvení obočí nebo barvení řas (dle přání klientky).

Zeptejte se naší kosmetičky, jaké výrobky Vám doporučí pro domácí ošetření.


Omlazující ošetření přístrojem LPG - LIFTMASSAGE

100% přírodní technika pro hloubkové zpevnění a omlazení pokožky obličeje. Liftmassage - unikátní technika, která bez chirurgického zásahu obnovuje pevnost pokožky obličeje pomocí stimulace fibroblastů, buněk odpovědných za produkci kolagenu. Liftmassage opětovně aktivuje produkci kolagenu a navrací pleti mladistvou pružnost, zpevňuje povislé kontury čelisti, tonizuje stárnoucí pokožku a vyhlazuje rýhy a vrásky. Již od prvního sezení je možné pozorovat rozdíl. Z počátku se doporučuje 8-10 ošetření, ideálně 2x týdně.

Cena za 1 ošetření: 350 Kč
Cena za 10 ošetření: 3 000 Kč


Další ošetření (objednané samostatně)

  • uprava obočí: 120 Kč
  • barvení obočí: 120 Kč
  • barvení řas: 120 Kč


Chcete být stále mladá, přitažlivá a krásná? Krása kvete v každém věku a i zralá pleť může vypadat skvěle. Svěřte se do rukou odborníka.


Pro objednání kosmetického ošetření volejte na tel. 519 304 876

nebo mobil 724 999 812. Na kosmetické ošetření je možné objednat se pouze v pátek. 


Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá soubory cookies (více informací).