Aktuálně volné termíny: 15.10. - 26.10.2020, 4.11. - 6.11.2020, 12.11. - 18.11. 2020 a 17.11.- 21.11.2020. Pro rezervaci termínu neváhejte kontaktovat recepci na tel. 519 304 811. hide
Facebook Youtube

Jídelna, bar

Lázeňská jídelna

Lázně Lednice nabízejí celodenní stravování v lázeňské jídelně. Příjemné prostředí klimatizované jídelny, příjemný personál a vynikající strava jsou neméně důležitým bodem k Vaší spokojené dovolené.

Snídaně jsou formou švédských stolů a probíhají denně od 7:30 do 10:00 hodin. Obědy a večeře jsou servírované. Ubytovaní hosté mohou vybírat ze 3 druhů jídel na oběd i na večeři. Potřebujete-li upravit jídelníček dle své diety či doporučení Vašeho lékaře stačí se obrátit na vedoucího stravování pana Drobiliče.

V den příjezdu bude hostům strava vybrána (jednotné příjezdové menu), na ostatní dny si mohou hosté vybrat jídlo hned první den příjezdu a to buď jen na následující den či na celý pobyt.

Oběd se skládá z polévky a hlavního chodu. K dispozici je salátová mísa a voda. Pro zájemce je možné pití v průběhu stravy doobjednat u obsluhujícího personálu (alko i nealko nápoje).
Večeře se skládá z předkrmu a hlavního chodu. K dispozici je salátová mísa či kompot a voda.

V jídelně probíhají také speciální večeře a to při zvláštních příležitostech jako jsou Velikonoce, sv. Valentýn, sv. Martin, Vánoce, Silvestr a mnohé další. Jednotlivé speciální večeře si můžete rezervovat jako součást speciálních balíčků v daná období či individuálně k již objednanému standardnímu pobytu. Rezervace míst je třeba předem na recepci lázeňského domu Perla. Přehled speciálních večeří naleznete na našich stránkách v kulturním kalendáři.

Lázeňská kavárna s venkovní terasou

Lázeňský dům Perla nabízí hostům posezení v příjemném klimatizované prostředí lázeňské kavárny. K dispozici je také venkovní terasa. V lázeňské kavárně připravují několik druhů vynikající kávy Piazza D'Oro, ochutnat můžete lázeňské oplatky a moravské víno. Ti co chtějí ještě něco malého zakousnout, si mohou objednat lázeňské tousty či smažený řízek s chlebem přímo v lázeňské kavárně. Nechybí ani osvěžující nealkoholické či alkoholické koktejly.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá soubory cookies (více informací).