Aktuálně volné termíny: 15.10. - 26.10.2020, 4.11. - 6.11.2020, 12.11. - 18.11. 2020 a 17.11.- 21.11.2020. Pro rezervaci termínu neváhejte kontaktovat recepci na tel. 519 304 811. hide
Facebook Youtube

Ostatní služby

Lázně poskytují komplexní lázeňské služby. K dispozici je zde rehabilitační bazén, sauna, relaxační místnost, tělocvična, fit centrum a solárium. Pro ubytované hosty bazén zdarma. Pro rodiny s dětmi k dispozici dětská postýlka a židlička.

Balneo

Balneo provoz poskytuje nepřeberné množství léčebných i wellness procedur. Hlavním léčebným zdrojem je jodobromová voda, která je svým obsahem jódu jedna z nejkvalitnějších svého druhu v Evropě. Nabízíme perličkové, slatinné a přísadové koupele, suché i vodní uhličité koupele, různé druhy kúr (brusinková, champagne...) a masáží. Mezi jednu z nejoblíbenějších masáží patří bezesporu masáž horkými lávovými kameny. Tak neváhejte a přijďte se zrelaxovat do Lázní Lednice.

Internet

WIFI připojení je zajištěno na pokojích, v lázeňské kavárně i v zasedací místnosti. V prostorách u recepce je umístěn jeden počítač, který je pro ubytované hosty k využití zdarma.

Bazén

Bazén je otevřen každý den jak pro hotelové hosty, tak také pro veřejnost. Informaci o provozní době najdete v záložce Služby/provozní doba (odkaz). Pro větší skupiny je možné bazén předem rezervovat na tel. 519 304 875 v pracovní dny v době od 8:00 - 15:00. Ubytovaní hosté mají bazén ZDARMA po celou dobu pobytu.

Parkoviště

Parkování pro lázeňské hosty je zajištěno u Lázeňského domu Perla na parkovišti hlídaném kamerovým systémem

Výpůjčky na recepci

Hosté si mohou zapůjčit různé společenské hry, hole na Nordic walking, kroket, petangue, kuželky, pálky a míčky na stolní tenis, matrace na venkovní lehátka.

Pokud jste si zapomněli přezůvky je možné si je zakoupit na recepci za poplatek 50 Kč.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá soubory cookies (více informací).