Aktuálně volné termíny: 15.10. - 26.10.2020, 4.11. - 6.11.2020, 12.11. - 18.11. 2020 a 17.11.- 21.11.2020. Pro rezervaci termínu neváhejte kontaktovat recepci na tel. 519 304 811. hide
Facebook Youtube

Názory klientů

Marie Konečná (25.09.2019)
Lázně Lednice jsme s manželem navštívili již asi 8x a vždy jsme spokojeni jak s ubytováním, stravou, s procedurami, zkrátka dá se říci se vším. Aby se však předešlo nedorozuměním, doporučuji, aby u pobytů na Vašich stránkách bylo upozornění na to, že např. časování procedur na konkrétní hodinu je zpoplatněno, rovněž tak garance manželské postele. Mám na mysli, aby upozornění na zpoplatnění požadavku bylo uvedeno tak, jako např. upozornění za příplatek za klimatizaci a ne až upozornění v obchodních podmínkách. Navíc mi připadá úsměvné, že klient, který si pobyt plně hradí ze svého musí připlácet za manželskou postel. Také přibyl poplatek za načasování procedur na konkrétní hodinu. Chápu, že požadavky klientů jsou jistě různé a není snadné jim mnohdy vyhovět, ovšem při plné úhradě pobytu klientem by načasování procedur např. pouze v dopoledních hodinách by snad nemusel být takový problém i bez poplatku. Ovšem, jak jsem uvedla již na začátku, po nemilém překvapení, že přibyly dva další poplatky za pobyt, se snad budeme do lázní rádi vracet. S pozdravem M.Konečná
Libor a Jolana Šebestíkovi (17.04.2019)
Každý rok jezdíme do lázní, letos jsme si vybrali váš hotel na zkoušku, 3 denní pobyt, a byli jsme velice spokojeni jak ubytováním, procedurami tak se stravou. Určitě si k vám vrátíme. V Lednici a okolí je spousta zajímavostí k vidění a za 2 dny to nelze stihnout. Děkujeme za příjemný zážitek.
Šárka Blatecká (05.02.2019)
Před několika lety jsme s kamarádkou prožily ''3denní relax''v Lednici,v lázeňském domě Perla,byly jsme velmi spokojené naprosto se vším..personál,ubytování,strava a samozřejmě skvěle poskládané procedury.Od té doby jezdíme pravidelně a od předloňska dokonce dvakrát do roka.Užíváme si jaro a podzim v nádherném prostředí Lednice a čerpáme energii ve skvělém lázeňském domě Perla.
miroslav skulavik vera havlova (06.01.2019)
Loni jsme poprve navstivili vase lazne.byli jsme mile prekvapeni ochotou personalu ktery se o nas staral a poskytoval velmi kvalitni sluzby.Uroven procedur a masazi je na vysoke urovni.Budeme se radi vracet i letos.Diky za vsechno a prejeme mnoho uspechu v novem roce.
p. Kalců (31.12.2018)
Vážená paní Mundlová,
velice mě mrzí Váš názor na naše lázně a na náš přístup. Je mi líto, že jste před svým pobytem onemocněla a musela jste být hospitalizována.
Píšete, že se nebylo možné se mnou dva dny spojit. Na našich webových stránkách jsou uvedeny veškeré moje služební kontakty a tyto kontakty mají i naši recepční. Bohužel ani na jednom (telefon, email) jsem neměla od Vás žádný vzkaz či nepřijatý hovor.
Jistě také chápete, že nemohu být přítomna 365 dní v roce a 24 hodin denně. Jsou tady moji kolegové na recepci, kteří řeší urgentní záležitosti a mají základní pokyny jak v daných případech postupovat. Ve Vašem případě měli stornovat Váš pobyt a oznámit Vám výši standardních stornopoplatků, což dle informací bylo učiněno. Naše obchodní podmínky zahrnující stornopoplatky jsou navíc běžně dostupné i na našich webových stránkách a jsou platné jak pro všechny naše klienty, tak také pro naše smluvní partnery. Vzhledem k tomu, že jste si zakoupila pobyt u našeho smluvního partnera, platí navíc jeho obchodní podmínky, které Vám měli v cestovní kanceláři předložit při koupi pobytu.
Pokud se jedná o zvláštní případy, kdy klient pobyt zruší, tedy např. zdravotní problémy, pak klient, případně náš smluvní partner nás kontaktuje a domlouváme spolu jinou výši stornopoplatků. Tohle se již však neřeší bezprostředně po zrušení pobytu, který učinila recepce, ale v průběhu několika dní a k tomu již mám opravdu pravomoc pouze já. Musím zkontrolovat veškeré podmínky, to zda jsme schopni pobyt znovu prodat, to kolik jste uhradila a další věci, abych mohla situaci správně vyhodnotit. Tohle všechno však nejde udělat hned. Ve většině případů se klientům snažíme vyjít vstříc, a pokud je to jen trochu možné, žádné poplatky mu neúčtovat. Pokud již však máme s pobytem náklady, což ve Vašem případě bylo, a nejsme schopni pobyt nabídnout nikomu dalšímu, pak musíme vzniklé náklady klientovi naúčtovat. Většinou jsou náklady nižší, než standardní výše stornopoplatku.
Protože jsem se od Vás neměla žádný nepřijatý hovor ani email, řešila jsem situaci s paní v cestovní kanceláři, kde jste si pobyt zakoupila. Bohužel jsem tuhle záležitost nemohla řešit okamžitě, ale až poté co mi skončila důležitá jednání, což bylo kolem 16 hodiny. Informace se ke mně dostala 28. 12. dopoledne a já jsem ji vyřešila po 16 hodině téhož dne, tedy v rámci několika hodin. Navíc poté, co jsem poslala paní z cestovní kanceláře zprávu, že Vás má informovat o skutečné výši stornopoplatku, jsem během pár minut dostala zprávu zpět a opět prostřednictvím cestovní kanceláře, že jste si za sebe sehnala náhradu.
Omlouvám se, pokud jste čekala, že Vaši záležitost budu řešit okamžitě, ale vzhledem k mým dalším povinnostem to opravdu není možné. Nicméně myslím si, že řešení vzniklého problému v rámci několika hodin není neochota a nevstřícnost. Vaši záležitost jsem řešila hned, jakmile to bylo možné a zprostředkovaně, protože jak jsem uvedla, neměla jsem jiný kontakt na Vás než přes cestovní kancelář, kde jste si svůj pobyt zakoupila. Věřím, že se vše vysvětlilo, a že šlo jen o nedorozumění v komunikaci.
Přeji Vám brzké uzdravení a hodně zdraví a štěstí v novém roce.
Petra Kalců, Lázně Lednice
Mundlová D. (28.12.2018)
Dobrý den,
tak já musím bohužel napsat negativní recenzi v přístupu personálu na recepci i paní obchodní manažerky - p. Káců. Byla jsem těsně před pobytem hospitalizována v nemocnici s akutním apendixem. Pobyt jsem kupovala přes agenturu, tam byla paní ochotna řešit vše, jak s mojí dcerou, která to řešila za mne, tak s lázeňským domem Perla.
2 dny se nebylo možné spojit s paní Kaců, aby náš problém vyřešila, byť nás vůbec někdo kontaktoval. A ve finále, když dcera jela řešit vše osobně na recepci. Tak nejen, že recepční byla arogantní a neochotná se vůbec o nečem bavit. Tak paní Káců, která údajně měla být v práci nebyla k sehnání, telefony nebrala.
Chápu, že vše je o lidech a přístupu, ale bohužel tak neochotný přístup jsem nečekala.
Soňa Vančová (19.11.2018)
Dobrý deň,boli sme u Vás ubytovaní ,len na skok,,,, zo 17.-18.11.2018,ale určite sa vrátime,,,ústretový personál,,,,všetko tip-top,ako má byť,,,prajeme veľa krásnych chvíľ a všetko dobré prajeme!!!
B.Trčková (18.09.2016)
Jedu do Lázní Perla v Lednici po šesté. Z toho vidíte velkou spokojenost a každoročně touhu znovu se do lázní vracet. Děkuji za výbornou péči všem zaměstnancům,kteří dovedou navodit pocit domova a rodiny. Byla jsem v několika tuzemských lázních a nikde jsem tento pocit neměla. Moc děkuji. B. Trčková-Vaše stálá klientka.
Jarmila a Pavel, Mladá Boleslav (27.07.2016)
V lázních jsme byli s manželem u vás poprvé a musím pochválit. Příjemné prostředí, milý personál a vynikající strava.
Rádi se vrátíme. Děkujeme.
Radovan Volejníček (25.07.2016)
Dovoluji si přidat se k předchozímu hodnocené-
Po operaci kyčle jsem se prakt.nechal dlouho přemlouvat k lázeňskému doléčení.-Ve dnech 23.6.2016 až 20.7.2016 jsem se u Vás doléčoval.Po pravdě řečeno jsem nyní rád,že jsem se přemluvit nechal.
Byl jsem navýsost spokojený,a hlavně bych rád ocenil personál.Všude jsem se setkal s ochotou,srdečností a snahou pomoci,byli pozorní.Rád bych touto formou chtěl poděkovat,popřát Vám klid a úspěchy ve Vašem konání a paní ředitelce konkretně přeji,aby i nadále měla tak šťastnou ruku,jako doposud, při vyhledávání dalších spolupracovníků
V.Petráková (27.06.2016)
Právě jsme se s manželem vrátili z již druhého týdenního pobytu ve vašich lázních a opět zcela spokojeni !!! Moc děkujeme všem, všem všem !!!
Jiří Hladík (22.6.2016) (22.06.2016)
Vážená paní ředitelko,byl jsem ve vašich lázní 1 měsíc a jsem velmi spokojen.Děkuji všemu personálu,paní doktorce,sestřičkám,lázeňským na procedurách,obsluze na jídelně,kuchařům za výborné jídlo a také pokojským za profesionální přístup k hostům lázní. Ještě jednou děkuji a přeji vám mnoho spokojených hostů vašich krásných lázní. Jiří Hladík
Mgr. Vladimír a Zdeňka Vaškovi (22.05.2016)
Vážená paní ředitelko, v tomto týdnu jsme se vrátili z lázní Lednice na Moravě, které řídíte a kde jsme měsíc pobývali a dovolujeme si poděkovat za perfektní a profesionální péči všech Vašich zaměstnanců, počínaje obchodním oddělením, přes paní doktorku, sestřičky poskytující zdravotní služby, paní vedoucí rehabilitace, pracovnice všech odborných procedur, až po pokojské a zaměstnance poskytující stravovací služby a opravdu vynikající kuchyni.
Máte velmi dobře sehraný pracovní kolektiv, vše bylo na vysoké úrovni, což přispělo k úspěšnému pokroku v léčbě manželky.
Byli jsme moc spokojeni, budeme Vaše lázně všude chválit a propagovat a pokud to bude trochu možné i rádi se vracet.
Ještě jednou - děkujeme. Mgr. Vladimír a Zdeňka Vaškovi z Třeboně.
Petra Auředníková (27.10.2015)
Vážená paní ředitelko, ve Vašich lázních jsem byla ubytovaná z 15.10. na 16.10. a součástí mého pobytu bylo několik procedur. Dlouho jsem hledala místo na kvalitní lázeňskou péči a jsem velmi ráda,že jsem zvolila Váše zařízení. Přístup veškerého personálu- počínaje telefonickým kontaktem při objednání pobytu, až po trpělivý přístup recepčních (při mých opakovaných dotazech- byla jsem totiž v lázních teprve podruhé a při pobytu v Poděbradech za mne vše vyřizoval partner, který mi bohužel zemřel) . Do vašich lázní jsem jela na zkoušku , s tím , že se vrátím , pokud budu spokojená. Bohužel neznám konkrétní jména Vašich zaměstnanců ale prosím pokud lze dohledat tato jména dle procedur, chtěla bych vyjádřit velké poděkování všem , kdo o mne v té krátké době pečovali.Díky takovému příjemnému personálu a dobrým službám bych se v průběhu dalšího roku ( nejspíš v dubnu, květnu) velmi ráda do Vašich lázní opět vydala a to na delší pobyt než byl můj první.
Velmi děkuji a těším se na shledanou.
Petra Auředníková, Jindřichův Hradec
Vladimír Kouřím (19.10.2015)
V neděli 18. 10. jsme se vrátili z pobytu ve všich lázních. Jsme velice spokojeni se vším, co lázně nabízejí i s laskavým a ochotným přístupem všech zaměstnanců. Ale jednu věc bych chtěl vyzdvihnout. Při odjezdu jsme měli problém s nastartováním vozu a dřív než jsme sami začali cokoli řešit, vše za nás vyřešila paní pokojská. Zahlédla naše trable, zavolala pána z údržby, ten nám pomohl a za pět minut bylo po problému. To je nevídané. Oběma jim moc děkuji a přeji mnoho zdaru. Určitě budu váš lázeňský dům doporučovat.
Mějte se krásně, Vladimír Kouřím. A ještě jednou dík.
Vl.Kalnická (11.07.2015)
Ve čtvrtek jsme se vrátili z pětidenního pobytu ve vašich lázních. Byli jsme u vás moc spokojeni, všichni zaměstnanci byli skvělí a ochotní. Ocenili jsme širokou nabídku relaxačních a léčebných pobytů. Určitě se k vám rádi vrátíme, jen škoda, že z Prahy to máme "trochu z ruky".
Marie Váňová (17.06.2015)
Navštívila jsem vaše lázně a jsem velice spokojená, s prostředím, ubytováním, stravováním a pochopitelně lázeňskou péčí a přístupem zaměstnanců, kteří mně poskytovali služby.
Obzvláště bych chtěla ocenit masérku paní Milenu, u které jsem byla na Lymfodrenáži ruční, maséra pana Jakuba Jana, u kterého jsem byla na Dornově metodě a klasické masáži, rehabilitační sestru paní Lenku Benešovou, u které jsem byla na LTV v bazénu a na individuálním cvičení a konečně paní Karlu, která obsluhovala v jídelně.
Všichni jmenovaní poskytovali péči v nadstandardní úrovni. Bylo vidět, že svoji práci dělají rádi, mají zájem o pacienta, byli ochotní, vstřícní, měli příjemné vystupování a dali mně cenné zdravotní rady..
Zjistila jsem, že nejsem sama, která "v tak hodně dospělém věku" neumí plavat a moc bych uvítala, kdyby bylo možné zařídit kurz pro neplavce.
Ráda bych zase do vašich lázní zavítala.
Děkuji vám
Marie Váňová
Marie Javůrková (13.04.2015)
Před několika dny jsem se vrátila z léčebného pobytu ve vašich lázních.Chtěla bych poděkovat všem pracovníkům lázní,kteří pobyt maximálně zpříjemnili.V těchto lázních je samozřejmostí úsměv a pozdrav od všech zaměstnanců a pokud se k tomu přidá výborná odborná péče paní dr.Vanžurové,sl.Benešové a příjemné chování sestřiček a vůbec celého personálu,tak se lázně stávají opravdu místem k léčení těla i duše.Přeji vám hodně spokojených pacientů a ať se vám daří!Marie Javůrková
Jméno: *
Názor: *
* povinná pole
arrow Odeslat arrow arrow
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá soubory cookies (více informací).