Lázeňský dům Perla do 13.4.2020 zcela uzavřen. V případě změn Vás budeme informovat na našich stránkách a na facebooku. Žádáme klienty, aby vyčkali na telefonický kontakt recepčních, případně lze recepci kontaktovat na e-mailové adrese recepce@lednicelazne.cz. Děkujeme za pochopení. hide
Facebook Youtube

Aktuálně z lázní

Uzavření lázní

Uzavření lázní

Vážení klienti, na základě nařízení vlády budou lázně zcela uzavřeny a to až do 13. 4. 2020. V tuto chvíli obvoláváme všechny klienty, kteří měli v tomto termínu nastoupit na samoplátecký pobyt nebo pobyt přes pojišťovnu. Prosíme o strpení, naši zaměstnanci Vás budou telefonicky kontaktovat. Děkujeme za pochopení a všem přejeme pevné zdraví.

Máte-li dotazy, prosím směřujte na email recepce@lednicelazne.cz. Recepce bude mít omezený provoz. V pracovní dny Vám budou zaměstnanci recepce k dispozici od 9:00 do 14:00 hodin.
O případných změnách v provozu Vás budeme informovat na našem webu či na facebooku. Děkujeme a budeme se těšit zase brzy v našich lázních na viděnou.

Informace pro klienty, kteří se k nám chystají

Informace pro klienty, kteří se k nám chystají

Prosíme klienty, kteří mají teplotu či respirační potíže, aby si termín přesunuli na jiný termín pobytu. Vzhledem k situaci v České republice je změna termínu bez poplatku. V případě zrušení pobytu platí standardní obchodní podmínky. Od dnešního dne jsou lázně a kavárna otevřeny pouze pro lázeňské hosty. Návštěvy pacientů přes pojišťovnu nejsou povoleny. Pokud máte dárkový poukaz a končí Vám jeho platnost, nemějte obavy, voucher Vám prodloužíme. Jelikož nám současná situace nedovoluje prodlužovat vouchery, zavolejte prosím až po ukončení nouzového stavu na tel. 519 304 811. V provozu jsme non-stop, tudíž lze kontaktovat recepci 519 304 811 a sesternu 519 304 876 i ve večerních hodinách. Děkujeme za pochopení Lázně Lednice

Zrušení přednášek, uzavření bazénu a procedur pro veřejnost

Zrušení přednášek, uzavření bazénu a procedur pro veřejnost

Vážení hosté, vzhledem k usnesení vlády České republiky jsme nuceni počínaje dnešním dnem zrušit ambulantní procedury a uzavřít bazén pro veřejnost. Lázně rovněž ruší až do 10. 4. 2020 veškeré kulturní akce a přednášky:Rusko nejen země klášterů a zdobení velikonočních perníčků s Perníkovou mámou. O dalších změnách Vás budeme informovat na našich stránkách i na facebooku. Děkujeme Vám za pochopení. Lázně Lednice

Jarní hýčkání

Jarní hýčkání

Jedinečná možnost vyzkoušet si, jak se u nás o své hosty staráme, je tady a za báječnou cenu! Objednejte si pobyt na 3 dny / 2 noci Jarní hýčkání na období 2 - 15.4.2020 nabitý procedurami. Tento speciální pobyt doplní lahodné víno a vířivka zdarma, tak neváhejte a volejte 519 304 811 nebo recepce@lednicelazne.cz

Káva zdarma v našem baru k pobytům

Káva zdarma v našem baru k pobytům

Milí hosté, objednejte si některý z našich stálých pobytů v termínu 1.4 až 15.4.2020 a dostanete poukaz na naši skvělou kávu do lázeňské kavárny na každý den! Tato akce platí v období 1-15.4.2020

Konopí s modrým pruhem nebo bez

Konopí s modrým pruhem nebo bez

Srdečně Vás zveme na naši přednášku o konopí. Velmi doporučuji zúčastnit se. Povídání paní Veroniky a paní doktorky je naprosto úžasné. Vstup je zdarma 1. dubna 2020 od 18:00 zasedací místnost LD Perla

Jarní regenerace těla

Jarní regenerace těla

Jedinečný pobyt nacpaný procedurami a za skvělou cenu! Jarní regenerace těla Vám dodá novou vlnu energie. Vyzkoušejte jaké to je se nechat hýčkat od našich profesionálů. Žhavou novinkou letošního jara bude bezinková celotělová maska, která zregeneruje a zvláční celou pokožku. Pobyt platí na měsíce březen, duben a květen 2020

Rehabilitační bazén opět v provozu

Rehabilitační bazén opět v provozu

Od 1. února otevíráme bazén i pro veřejnost. V sekci SLUŽBY hledejte provozní dobu bazénu, kde pravidelně aktualizujeme otevírací dobu. 1.2. - 9.2.2020 9:00 - 10:00 - 14:00 - 16:00 Těšíme se na vás.

Přístrojová pedikúra nově
v Lázeňském domě Perla!

Přístrojová pedikúra nově <br>v  Lázeňském domě Perla!

Skoncujte se ztvrdlou kůží či mozoly a vyzkoušejte přístojovou pedikúru, kterou nově nabízíme! Odměnou budou zdravé nohy. Ty Vás nosí celý život a profesionalní péči si jistě zaslouží. Objednat se můžete na telefonním čísle 519 304 876 nebo 519 304 811

Změna otevírací doby bazénu 29. 7. - 30.7. 2019

Změna otevírací doby bazénu  29. 7. - 30.7. 2019

Upozorňujeme, že z provozních důvodů bude bazén od 29.7. - 30. 7. 2019 (odpoledne) uzavřen. Navštívit jej bude možné až 30. 7. 2019 v podvečerních hodinách, a to sice od 17:00 - 21:00 hod. Uzavřen bude i pro ubytované klienty. Děkujeme za pochopení. provozní doba bazénu

Staň se prvodárcem a daruj krev v Břeclavi 7. 2. 2019

Staň se prvodárcem a daruj krev v Břeclavi 7. 2. 2019

Přijďte darovat krev ve čtvrtek 7. 2. do Břeclavi a získejte malý dárek od Lázní Lednice hotelu Perla. Připojte se k nám a darujte zdraví.

Vířivka v provozu

Vířivka v provozu

Vážení lázeňští hosté, s potěšením oznamujeme, že máme vířivku opět v provozu!
Rezervovat si ji můžete na telefonním čísle 519 304 811 nebo na e-mailové adrese recepce@lednicelazne.cz .
Provozní doba vířivky je každý den od 7:00 - 19:00 hod. Lázně Lednice

4. Reprezentační ples obce a lázní Lednice 26. 1. 2019

4. Reprezentační ples obce a lázní Lednice 26. 1. 2019

Zveme Vás na 4. Reprezentační ples obce a lázní Lednice, který se koná 26. 1. 2019 v Multifunkčním centru Zámku Lednice od 20 hodin.

Hrát bude po celý večer skupina Good Times Big Band a cimbálová muzika Primáš. Těšit se můžete také na vystoupení skupiny ABBA revival. Chybět nebude bohatá půlnoční tombola.
Celým večerem nás bude provázet moderátor a herec Městského divadla Brna a držitel ceny Thálie 2007 Petr Štěpán

Vstupné 350 Kč / os.
Pro rezervaci míst, můžete kontaktovat recepci na tel. 519 304 811 nebo emailem na recepce@lednicelazne.cz. Vstupenky si následně můžete vyzvednout a uhradit na recepci. Pro ubytováné hosty budou vstupenky nachystané při příjezdu na pobyt.

Povánoční a silvestrovský pobyt již v nabídce

Povánoční a silvestrovský pobyt již v nabídce

Naši nabídku pobytu jsme dnes rozšířili o speciální pobyty na konec roku.
Objednávat již můžete "Povánoční lázeňský odpočinek" pro pobyt od 27. 12. do 30. 12. 2018 nebo "Lázeňský Silvestr v Perle" v termínu 30. 12. 2018 - 2. 1. 2019.
Pro zájemce o delší pobyt můžeme nabídnout spojení obou pobytů. Užijte si konec roku v nádherném prostředí hotelu Perla s příjemnými lázeňskými procedurami a skvělým kulturním programem. Nudit se u nás na konci roku určitě nebudete!

Tanečně bubenická show

Tanečně bubenická show

V sobotu 8. září 2018 od 20 hodin se koná amfiteátru na lázeňské kolonádě tanečně bubenickou show.
Vystoupí skupina WILDSTICKS z Českých Budějovic.
Vstup ZDARMA.
Přijďte, rozjedeme to!

ELVIS - lázeňská párty

ELVIS - lázeňská párty

Zveme Vás v sobotu 4. 8. 2018 na lázeňskou párty "Elvis Presley Revival Band". Párty se koná na lázeňské kolonádě v Lednice od 20 do 21 hodin a těšit se můžete i na skvělé letní drinky za zvýhodněnou cenu. Od 21 hodin se Vás pak roztančí DJ Filip. Vstupné ZDARMA.

Karel Gott revival Morava

Karel Gott revival Morava

Zveme Vás v sobotu 28. července 2018 do amfiteátru na lázeňskou kolonádu na hudební vystoupení KAREL GOTT revival Morava. Začátek akce ve 20 hodin, vstupné zdarma. Po celý večer si můžete dát Aperol spritz jen za 75 Kč nebo GIN-TON za 55 Kč. Těšíme se na Vás.

Letní nabídka

Letní nabídka

Dopřejte si svůj letní odpočinek v Lázních Lednice v Perle a získejte navíc ZDARMA osvěžující letní nápoj "nealkoholické mojito".
Nabídka je platná pro vybrané pobyty v délce 4 a více nocí, objednané od 15. června do 31. srpna 2018 a uskutečněné v termínu 1. 7. - 31.8. 2018.

Informace k ochraně osobních údajů

Informace k ochraně osobních údajů

Dne 25. 5. 2018 vstoupilo platnost nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU), zkráceně nazývané jako obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).
Toto nařízení stanovuje právní rámec ochrany osobních údajů v evropském prostoru s cílem hájit co nejvíce práva občanů EU proti neoprávněnému zacházení s jejich daty včetně osobních údajů. GDPR se až na drobné výjimky týká všech, kdo zpracovávají za různým účelem osobní údaje subjektů osobních údajů tedy i na naší společnosti. V návaznosti na tuto problematiku prosím nepřehlédněte podrobné informace, které se vás v případě, že využijete našich služeb budou týkat.
Základní informace najdete v přiloženém dokumentu.

Dubnové pobyty za mimosezónní cenu

Dubnové pobyty za mimosezónní cenu

Lázeňský dům Perla Vám nabízí pobyty v měsíci dubnu za mimosezónní cenu. Jedná se o "Pobyt nejen pro seniory" a pobyt "Návrat ztracené energie".
Nabídka je doplněna také o dva relaxační pobyty s názvem "Lednická harmonie" a "Vinný minirelax", kde k základnímu pobytu získáte v dubnu navíc 1x vstup do vířivky se slanou vodou ZDARMA.
Neváhejte, máme poslední volné pokoje.
Více informací o těchto pobytech najdete na následujících odkazech:
http://www.lednicelazne.cz/cs/nabidka/relaxacnipobyty/ a
http://www.lednicelazne.cz/cs/nabidka/lecebnepobyty/

Pro předběžnou rezervaci můžete kontaktovat také recepci na tel. 519 304 811 nebo emailu recepce@lednicelazne.cz

Změna provozovatele

Změna provozovatele

Vážení lázeňští hosté,
dovolujeme si Vám oznámit, že od 1. 3. 2018 se stává provozovatelem lázeňského domu Perla v Lednici nová společnost:

LÁZNĚ LEDNICE, s.r.o.
Břeclavská 700
691 44 Lednice
IČ: 29240948
DIČ: CZ292409478

Řízené degustace vína v Lázních Lednice

Řízené degustace vína v Lázních Lednice

Pro milovníky vína si lázeňský dům Perla připravil "vinné večery" s vynikajícím sommeliérem Lubošem Veleckým.
Těšit se můžete na skvělé povídání o víně a s vínem. Začátek degustace je stanoven vždy na 19:30 hodin a celkem budete ochutnávat 7 vzorků vína. Řízená degustace trvá 1 hodinu a poté si budete moci víno, která Vám obzvláště chutnalo také zakoupit.
Po skončení degustace Vám zahraje cimbálová muzika CM Longa.
Rezervace míst je nutná předem telefonicky, písemně nebo osobně na recepci lázeňského domu Perla. Akce se uskuteční při minimálním počtu 10 osob. Místo si mohou rezervovat i klienti z okolních penzionů či hotelů a také obyvatelé z Lednice a okolí .
Vstupné se hradí v den konání akce ve výši 200 Kč/os.

Termíny degustací:
11. března 2018 (neděle)
2. dubna 2018 (Velikonoční pondělí, bez cimbálu)
16. dubna 2018 (pondělí)
2. května 2018 (středa)

Vstupné na cimbálovou muziku 50 Kč/os. (na posezení u cimbálu není nutné si předem rezervovat místa)

Těšíme se na Vás.

Speciální pobyty na únor a březen

Speciální pobyty na únor a březen

Potřebujete se teď v chladném počasí malinko zahřát a zrelaxovat. Pak se podívejte na naši speciální nabídku pobytů. Najdete zde pobyty "Ohřejte se v Lednici" a "Na vlnách zdraví" v délce 4 nocí za zvýhodněnou cenu.
Neváhejte, poslední volné pokoje čekají právě na Vás.
Více informací o obou pobytech najdete na tomto odkazu: http://www.lednicelazne.cz/cs/nabidka/specialnipobyty/

Jodobromové koupele 5 + 1 ZDARMA

Jodobromové koupele 5 + 1 ZDARMA

Lázeňský dům Perla si pro Vás opět připravil nabídku 5 + 1 jodobromová koupel zdarma. Počínaje 7. únorem 2018 je možné objednat si pět jodobromových koupelí za cenu 1650 Kč a šestou koupel získáte automaticky ZDARMA.
Pro objednávku i rezervaci volejte na časování procedur tel. 519 304 876 nebo na recepci 519 304 811.
Těšíme se na Vás v našem lázeňském domě Perla.

Reflexní masáž plosky nohy - opět v LD Perla

Reflexní masáž plosky nohy - opět v LD Perla

Od 6. 3. 2018 bude opětovně možné objednat v LD Perla "Reflexní masáž plosky nohy". Tato čínská terapie využívá tlak na reflexní zóny na chodidlech, které jsou energeticky propojeny s každým orgánem v těle. Stimulací těchto zón lze pozitivně ovlivnit funkci jednotlivých orgánů, harmonizovat jejich činnost a navodit celkové fyzické a duševní uvolnění. Rezervace na tel. č. 519 304 876.

Apartmány Apollon Resort Lednice

Apartmány Apollon Resort Lednice

Nově Vám nabízíme možnost ubytování v Apartmánech Apollon Resort Lednice, které jsou vzdálené pouze 5 - 10 minut pěší chůze od lázní. Apartmány jsou dvoulůžkové s plným příslušenstvím, televizí a kuchyňským koutem. Neváhejte a rezervujte si Appolonův wellness nebo Appolonův týden zdraví ještě dnes, a to na tel. čísle 519 304 875.

Bazén pro veřejnost

Bazén pro veřejnost

S platností od 1. května 2017 dochází ke změně provozní doby bazénu pro veřejnost. Bazén bude od 1. května 2017 otevřený pro veřejnost pouze po vymezené časy a to v dopoledních hodinách od 9:00 - 10:00 hodin (případné další změny budou označeny v přehledu provozní doby) a v odpoledních hodinách od 14:00 - 16:00 hodin.
Veřejnost může využít také cvičení v bazénu a to jak pod vedením fyzioterapeuta, které probíhá každé úterý a čtvrtek v ranních hodinách a nebo aqua aerobik, který probíhá v úterý a ve středu v odpoledních hodinách.
Vstupné i délka pobytu v bazénu zůstávají stejné. Doba na převlékaní v šatnách je stanovena na 15 minut.

Vitalizační ošetření Gernetic - NOVINKA!

Vitalizační ošetření Gernetic - NOVINKA!

Připravili jsme pro Vás novinku v podobě "Vitalizačního ošetření Gernetic". Toto kosmetické ošetření pleti si můžete od 1. 3. 2017 nově objednat na sesterně LD Perla, a to na tel. čísle 519 304 876, příp. e-mailu: sesterna@lednicelazne.cz.

Březnové pobyty

Březnové pobyty

Pomalu se nám blíží jaro a v Perle jsme si pro Vás připravili další dva speciální pobyty "Březnové rozmazlování" na 2 noci, "Ohřejte se v Lednici" na 3 noci. Ceny těchto pobytů jsou od 2950 Kč/osobu s ubytováním v superior pokoji bez dalšího příplatku. Neváhejte a využijte této skvělé zvýhodněné nabídky se slevou až 30% na ubytování. Více informací o speciálních pobytech najdete v záložce s pobyty.

Vernisáž obrazů Ing. Arch Reginy Kubrické a slavnostní otevření bazénu

Vernisáž obrazů Ing. Arch Reginy Kubrické a slavnostní otevření bazénu

Ve středu 22. února v 19 hodin Vás zveme na vernisáž obrazů Ing. Arch. Reginy Kubrické. Součástí středečního večera bude také slavnostní otevření nového zázemí rehabilitačního bazénu. Přijďte si prohlédnout naše nové prostory.
Bazén bude pro veřejnost zpřístupněn od čtvrtka 23. února od 9:30 hodin.

Provozní přestávka Lázní Lednice

Provozní přestávka Lázní Lednice

Lázně Lednice oznamují, že ve dnech 22. prosince - 26. prosince 2016 budou lázně uzavřeny. Nástupy na povánoční pobyt budou od 27. prosince 2016, silvestrovské pobyty končí 2. 1. 2017.
Pravidelná provozní přestávka bude probíhat ve dnech 3. ledna - 15. ledna 2017.
Lázně Lednice, lázeňský dům Perla, Vás v roce 2017 opět přivítájí od 16. ledna.
Provoz recepce zůstává nonstop i v době provozních přestávek.

Otevření nově zrekonstruovaných masážních místností

Otevření nově zrekonstruovaných masážních místností

Slavnostně jsme Vás otevřeli nově zrekonstruované masážní místnosti! Dopřejte sobě nebo svým blízkým relaxační masáž v nových luxusních prostorách našeho LD Perla.

Nabídka pobytů na rok 2017

Nabídka pobytů na rok 2017

Připravili jsme si pro Vás nabídku pobytů na příští rok. U každého pobytového balíčku již nyní naleznete i ceník na rok 2017 ve formátu pdf. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, a to na tel. č. 519 304 811, příp. e-mailu: recepce@lednicelazne.cz.

Pobytové balíčky na konec roku 2016

Pobytové balíčky na konec roku 2016

Připravili jsme pro Vás nabídku pobytových balíčků na konec letošního roku - Adventní putování za zdravím, Povánoční lázeňský odpočinek a Lázeňský Silvestr v Perle.

Více informací o těchto pobytech naleznete zde.

Tak neváhejte a rezervujte si některý z pobytů ještě dnes!

Rekonstrukce silnice II/422 Podivín - Lednice

Rekonstrukce silnice II/422 Podivín - Lednice

Upozorňujeme na omezení provozu na silnici z Podivína do Lednice.

Od 16. 5. do 31. 5. bude doprava omezena na třech úsecích o délce cca 100 m. Provoz zde bude veden kyvadlově a řízen bude dopravním značením.

Od 1. 6. do 30. 6. budou pracovní úseky prodlouženy na délku cca 500 m a kyvadlový provoz bude řízen světelným signalizačním zařízením.

Pro další období bude uzavírka teprve stanovena. Vzhledem k náročnosti práce spojené se sanací svahů a rekonstrukcí mostů je předpoklad úplné uzavírky (s výjimkou pro IZS a IDS JMK) po dobu maximálně 122 dnů. Tedy v období 1. 7. 2016 až 31. 10. 2016.

Doporučení pro hosty cestují do Lázní Lednice z Brna po dálnici D2.

Z důvodu uzavírky silnice II./422 z Podivína do Lednice, DOPORUČUJEME hostům cestujícím od Brna po dálnici D2, aby sjeli již na exitu 25 u Hustopečí a pak se dali po silnici II./ 425 směrem na Břeclav. Za obcí Starovičky je třeba odbočit vpravo na silnici II. 421 na Zaječí. Ze silnice II./421 pak odbočíte vlevo na silnici III.třídy směrem na Bulhary a Lednici. Tato objížďka je časově jen o 5 minut delší. Objížďka je od odbočky na Zaječí již značena. Pokud nevyužijete exitu 25 u Hustopečí, budete se pak muset od exitu 41 Podivín/Lednice vrace zpět po silnici II./425 do Zaječí. Časově je pak trasa o 20 minut delší. Přejeme Vám příjemnou cestu k nám do lázní.

NOVINKY 2016

NOVINKY 2016

Pro příští rok jsme si pro vás připravili celou řadu novinek. Vyzkoušejte jednu z lákavých procedur a nechte se hýčkat v Lázeňském domě Perla! Vybírat můžete z nových koupelí, zábalů a celotělových ošetřeních, při nichž využíváme luxusní kosmetické přípravky.
Novinky 2016:
Antistresová koupel, Koupel "staré dobré časy", Kneippova bylinná koupel, Koupel královny Kleopatry, Rituál královny Kleopatry, Tajemství královny Kleopatry, Vinná aroma masáž rozšířená, Jednorázový parafínový obklad se včelím voskem, Tělová maska "CHAMPAGNE", Oáza klidu, Detoxikační kúra z mořských řas, Regenerační antistresový zábal - celotělový, Stimulační ošetření končetin (ruce nebo nohy).

Více informací o novinkách naleznetezde.

Nový bazén otevřen pro ubytované hosty od 15. 1. 2016

Nový bazén otevřen pro ubytované hosty od 15. 1. 2016

Vážení hosté,

provoz bazénu bude opět obnoven od 15. 1. 2016 pro ubytované hosty. Pro veřejnost by měl být uveden do provozu v průběhu měsíce února.
Děkujeme za pochopení.

Lázně Lednice

Bazén zdarma pro ubytované hosty

Bazén zdarma pro ubytované hosty

Pro ubytované hosty nabízíme vstup do lázeňského rehabilitačního bazénu ZDARMA.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá soubory cookies (více informací).