Dlouho jsem přemýšlela, jak vás na našem novém blogu přivítat. V případě, že jste z něj stejně nadšení, jako já, jistě chápete, že nestačí pouhé přízemní uvítání. Tento slavností okamžik, zasluhuje notnou dávku pozitivní energie.

Ano, přesně takové energie, kterou Perla rozdává každému, kdo ji navštíví. Pojďme si tedy přiblížit, o čem tento blog vlastně bude.

 Moje tři přání = váš spokojený pobyt.

 

1)     Reálný, reálná, reálné

Jednou, se mě moje babička zeptala, co v těch lázních vlastně dělám. „Marketing, babičko. Snažím se, aby o nás bylo slyšet, abychom byli vidět a především, aby si naši klienti lázně zamilovali.“ Babička se usmála, zakroutila hlavou a řekla: „Tomu já nerozumím, v lázních jsem nikdy nebyla. Vlastně ani nevím proč, nejspíš nejsem ten typ“.

Ten typ? Na lázně musí být někdo typ? A najednou jsem si uvědomila, co chci lidem ukázat, aby se tímto typem toužili stát. Představím vám reálny život v lázních, reálná videa zachycující vše, co si u nás můžete dopřát a reálné příběhy našich spokojených klientů.

 

2)     Famózní svíčková a domácí koláčky

Perlu, já sama vnímám, jako oázu klidu a pohody, plnou báječných procedur a přívětivého personálu. Co však, jako milovník dobrého jídla, nesmím opomenout, je lázeňská kuchyně. Šikovní členové kuchařského týmu, nám denně servírují poklady českého i světového kulinářství. Domácí koláče od naší Aničky, které nabízíme v lázeňské kavárně, nemají konkurenci. Moje srdce si však získala svíčková omáčka a vepřové na kmíně. To jsou božská jídla, která mi vždy připomenou dětství. A protože vás nechci ochudit ani o tyto skvosty, nahlédneme občas do lázeňské kuchyně a půjčíme si sem tam nějaký recept.

 

3)     Vlídná tvář a vlídný hlas

To, co považuji za velmi důležité a troufám si říct i nejdůležitější, je první dojem nejen z celkového prostředí, ale hlavně z personálu. V tomhle se nám opravdu daří, protože máme úžasné a vstřícné zaměstnance, bez kterých by Perla nebyla Perlou. Snažíme se pro vás dělat maximum a jsme rádi, že jste u nás spokojeni.

 

Tak a je to, první článek blogu je na světě a já jdu připravovat další. Nesmím vás totiž ochudit ani o jednu jedinou novinku v naší Perle.

 

                                                                                                                                     Lucie P.

 

 

 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku
Rezervovat pobyt