WOW efekt, aneb páni, já zářím!

Říká se, že dokud něco nezkusíme, neměli bychom to předem odmítat nebo zatracovat. Přesně tohle byl můj případ, ohledně návštěvy kosmetického salónu. Byla jsem přesvědčená, že dokud mi není třicet, nemusím se o svoji pleť zajímat.

Vrásky nejdou vidět a suchou a podrážděnou pleť stačí natřít obyčejným krémem, no ne? Opravdu NE! Je to můj největší omyl a dnes, po absolvování prvního kosmetického ošetření už vím, jak jsem se za poslední roky hluboce mýlila.  

Bylo mi jedenáct let, když se u mě objevily první příznaky psoriázy neboli lupénky. Jak mnozí jistě víte, boj s tímto onemocněním, je na celý život. A ačkoliv mám lupénkou postižené hlavně nohy a lokty, největší problém mi dělá suchá pleť a šupinky v obočí, což se značně projevilo i na psychice, protože odlíčená jsem vypadala opravdu jako dalmatin. A tak jsem roky používala silný make-up nebo pudr a nenapadlo mě, že pouhé odličovací mléko tenhle problém nevyřeší, maximálně ho na pár let skryje. První vlaštovka mého zájmu o kosmetiku, se zrodila v Perle, kde k ošetření pleti i obličeje používají luxusní kosmetiku Gernétic.

V rámci příprav našeho nového obličejového ošetření, jsem společně s paní ředitelkou navštívila kosmetický salón Gernétic v Praze, kde jsem dostala možnost kosmetického ošetření zkušenou kosmetičkou, paní Silvií Buchtovou. Styděla jsem se přiznat, že jsem nikdy na žádné kosmetice nebyla a opravdu jsem měla strach, že dostanu vynadáno, protože se o sebe tak málo starám. Stačil jeden úsměv paní Silvie a já hned pookřála. Tak vřelý a zcela profesionální přístup, mě příjemně vyvedl z mých předešlých obav. Než začala kosmetický rituál, vybavila jsem si sama sebe ten den ráno v zrcadle. Unavená pleť, kruhy pod očima, a hlavně suchá šupinatá místa v okolí lícních kostí a čela. S tím se po jednom sezení nedá nic dělat, myslela jsem si. Jaké bylo moje překvapení, přesněji šok, když jsem se za hodinu podívala do zrcadla. Celá jsem zářila! Moje pleť byla jemná, kruhy pod očima zmizely, a hlavně nebyly žádné zarudlé flíčky od lupénky. Chvíli jsem tam stála, nevěřícně na sebe koukala a neměla slov. Asi to byla dlouhá chvíle, protože se paní Silvie usmála a zeptala se, zda jsem spokojená. Těžko bych i dnes hledala slova, jak moc jsem byla v šoku z toho, že vypadám jinak, krásněji, a to prosím pěkně bez make-upu.  Tehdy jsem sama sobě přiznala, že tahle kosmetika opravdu funguje skvěle a WOW efekt je u ní hned po prvním absolvování. Doplnila bych ještě, že opravdu každá žena, kterou jsem ve firmě Gernétic potkala, vypadá naprosto božsky! 

Nechci vám tu nic vnucovat, chci vám jen poradit, co opravdu funguje! U těchto výrobků mám sama potvrzené, že se jedná o dlouhodobou investici, protože krému stačí nanést opravdu trošku a efekt je okamžitý. Kdo zkusil naše tělové procedury pomocí kosmetiky Gernétic, jistě ví, o čem je zde řeč. Kvalita a okamžitý efekt jsou u těchto procedur zaručeny. Proto jsme se v Perle rozhodly rozšířit tuto luxusní kosmetiku i na obličejová ošetření právě k vybraným tělovým procedurám. Čeká vás naprosto dokonalá kombinace přípravků pro omlazení a projasnění vašeho obličeje. Skládá se z těch to výrobků:

49457122_2445253638840772_1140752951724212224_o.png

Nettoyant Gommant Marin je čistící gel s výtažky z mořských řas, kterým v prvním kroku vyčistíme vaši pleť. Uvolňuje ucpané póry a dokonale vyčistí i hlouboké nečistoty.

SEBO Ger jemná tonizační voda přinese pokožce příjemné uvolnění, pleť osvěží a působí protizánětlivě.

Masque Marin hedvábná maska a velkým množstvím aktivních látek získaných z mořských řas, doplní pleťi potřebné minerály a osvěží celkový vzhled. Výsledkem je pevná, jemná a vitální pleť.

Base de Jour Marine denní hydratační krém stimuluje obnovu a výživu kožních buněk a pleť revitalizuje. Pleť bude prozářená a hydratovaná.

Cena tohoto obličejového ošetření je 290 Kč a lze ji objednat pouze k vybraným tělovým ošetřením, které najdete v našem ceníku zde.

A další novinkou, cenově dostupnější i těm, kteří chtějí kosmetické ošetření napoprvé jen vyzkoušet, je Mini kosmetické ošetření na 30 minut s cenou 500 Kč, složené těmito výrobky:

Nettoyant Gommant Marin – viz. výše

SEBO Ger – viz. výše

Synchro – Redukuje a vyhlazuje vrásky, zjemňuje, vypíná, doplňuje potřebné výživné složky do kožních buněk. Jedná se o vlajkovou loď firmy Gernétic.

Masque Marin – viz. výše

Ger Lift – zpevňující krém obsahuje cenné výtažky z mořských řas, díky nimž je pleť vypnutá a projasněná.

Base de Jour Marine – viz. výše

Lift Créme  - klenot mezi anti- age krémy vyhlazuje vrásky a bojuje proti přirozenému ochabování očního víčka. Vyhladí vrásky, váčky pod očima mizí, pleť je hladší a mizí známky stárnutí.

Naše kosmetička navrhne kosmetické ošetření tak, aby co nejvíce vyhovovalo struktuře vaší pleti. Může se tedy jednat i o jiné výrobky Gernétic, než zde uvádím.

 

Ráda bych ještě závěrem uvedla, že se nejedná o placenou spolupráci, nebo něco podobného. Pouze jsem vám přiblížila moji první zkušenost s touto kosmetikou a opravdu stála za to. Navíc příští rok mi bude třicet let, to už je důvod, začít o sebe pečovat. Ne proto, že bych si myslela, že jsem stará, ale proto, že si to moje pleť opravdu zaslouží. Můžete navštívit i blog firmy Gernétic, kde se dočtete mnoho zajímavých rad a tipů, jak na vaši pleť. Blog je ZDE 

Ostatně vyzkoušet si tyto ošetření můžete na vlastní pleť již od ledna 2021. Budu ráda za vaše recenze, nebo postřehy níže v komentářích.

                                                                          Vaše Lucie

 

 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku
Rezervovat pobyt