Facebook Youtube

Kosmetické služby

Od 1. 3. 2017 je opět možné objednat si kosmetické ošetření v lázeňském domě Perla

Vitalizační ošetření GERnétic

Dopřejte svým pleťovým buňkám energii a výživu získanou z mořských řas. Kosmetické ošetření zahrnuje čištění a odlíčení obličeje s využitím čistícího mléka Glyco a čistícího tonika Fibro z řady luxusní kosmetiky GERnétic. Ošetření dále obsahuje peeling a pleťovou masku, jejíž výběr je přizbůsoben typu pleti (normální, problematická...). Na závěr je pleť ošetřena krémem pro denní použití s výtažky z obilných klíčků, mandlovým olejem a komplexem vitamínů a minerálů získaných z mořských řas. Dopřejte si toto ošetření luxusní kosmetikou GERnétic a Vaše pleť se Vám odvděčí vitalitou, svěžestí a zářivou krásou.

Cena ošetření:    790 Kč


Omlazující ošetření přístrojem LPG - LIFTMASSAGE

100% přírodní technika pro hloubkové zpevnění a omlazení pokožky obličeje.  Liftmassage - unikátní technika, která bez chirurgického zásahu obnovuje pevnost pokožky obličeje pomocí stimulace fibroblastů, buněk odpovědných za produkci kolagenu. Liftmassage opětovně aktivuje produkci kolagenu a navrací pleti mladistvou pružnost, zpevňuje povislé kontury čelisti, tonizuje stárnoucí pokožku a vyhlazuje rýhy a vrásky. Již od prvního sezení je možné pozovat rozdíl. Z počátku se doporučuje se 8-10 ošetření, ideálně 2x týdně.

Cena za 1 ošetření:    350 Kč

Cena za 10 ošetření:    3 000 Kč


Další ošetření

  • úprava obočí:    60 Kč
  • barvení obočí:    60 Kč
  • barvení řas:    60 Kč

Chcete být stále mladá, přitažlivá a krásná? Krása kvete v každém věku a i zralá pleť může vypadat skvěle. Svěřte se do rukou odborníka.
Pro objednání kosmetického ošetření volejte na 519 304 876 nebo 724 999 812.
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá soubory cookies (více informací).