Právě se nám uvolnil dvoulůžkový pokoj od 22. 8. do 25. 8. 2017. Pro rezervaci volejte na recepci tel. 519 304 811. hide
Facebook Youtube

Jídelna, bar

Lázeňská jídelna

Lázně Lednice nabízejí celodenní stravování v lázeňské jídelně. Příjemné prostředí klimatizované jídelny, příjemný personál a vynikající strava jsou neméně důležitým bodem k Vaší spokojené dovolené.

Snídaně jsou formou švédských stolů a probíhají denně od 7:30 do 10:00 hodin. Obědy a večeře jsou servírované. Ubytovaní hosté mohou vybírat ze 2 druhů jídel na oběd i na večeři. Potřebujete-li upravit jídelníček dle své diety či doporučení Vašeho lékaře stačí se obrátit na vedoucího stravování pana Drobiliče.

V den příjezdu bude hostům strava vybrána (jednotné příjezdové menu), na ostatní dny si mohou hosté vybrat jídlo hned první den příjezdu a to buď jen na následující den či na celý pobyt.

Oběd se skládá z polévky a hlavního chodu. K dispozici je salátová mísa a voda. Pro zájemce je možné pití v průběhu stravy doobjednat u obsluhujícího personálu (alko i nealko nápoje).
Večeře se skládá z předkrmu a hlavního chodu. K dispozici je salátová mísa či kompot a voda.

V jídelně probíhají také speciální večeře a to při zvláštních příležitostech jako jsou Velikonoce, sv. Valentýn, sv. Martin, Vánoce, Silvestr a mnohé další. Jednotlivé speciální večeře si můžete rezervovat jako součást speciálních balíčků v daná období či individuálně k již objednanému standardnímu pobytu. Rezervace míst je třeba předem na recepci lázeňského domu Perla. Přehled speciálních večeří naleznete na našich stránkách v kulturním kalendáři.

Lázeňská kavárna s venkovní terasou

Lázeňský dům Perla nabízí hostům posezení v příjemném klimatizované prostředí lázeňské kavárny. K dispozici je také venkovní terasa. V lázeňské kavárně připravují několik druhů vynikající kávy Piazza D'Oro, ochutnat můžete ohřívané lázeňské oplatky a moravské víno. Ti co chtějí ještě něco malého zakousnout, si mohou objednat lázeňské tousty či smažený řízek s chlebem přímo v lázeňské kavárně. Nechybí ani osvěžující nealkoholické či alkoholické koktejly.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá soubory cookies (více informací).