Právě se nám uvolnil dvoulůžkový pokoj od 22. 8. do 25. 8. 2017. Pro rezervaci volejte na recepci tel. 519 304 811. hide
Facebook Youtube

Názory klientů

B.Trčková (18.09.2016)
Jedu do Lázní Perla v Lednici po šesté. Z toho vidíte velkou spokojenost a každoročně touhu znovu se do lázní vracet. Děkuji za výbornou péči všem zaměstnancům,kteří dovedou navodit pocit domova a rodiny. Byla jsem v několika tuzemských lázních a nikde jsem tento pocit neměla. Moc děkuji. B. Trčková-Vaše stálá klientka.
Jarmila a Pavel, Mladá Boleslav (27.07.2016)
V lázních jsme byli s manželem u vás poprvé a musím pochválit. Příjemné prostředí, milý personál a vynikající strava.
Rádi se vrátíme. Děkujeme.
Radovan Volejníček (25.07.2016)
Dovoluji si přidat se k předchozímu hodnocené-
Po operaci kyčle jsem se prakt.nechal dlouho přemlouvat k lázeňskému doléčení.-Ve dnech 23.6.2016 až 20.7.2016 jsem se u Vás doléčoval.Po pravdě řečeno jsem nyní rád,že jsem se přemluvit nechal.
Byl jsem navýsost spokojený,a hlavně bych rád ocenil personál.Všude jsem se setkal s ochotou,srdečností a snahou pomoci,byli pozorní.Rád bych touto formou chtěl poděkovat,popřát Vám klid a úspěchy ve Vašem konání a paní ředitelce konkretně přeji,aby i nadále měla tak šťastnou ruku,jako doposud, při vyhledávání dalších spolupracovníků
V.Petráková (27.06.2016)
Právě jsme se s manželem vrátili z již druhého týdenního pobytu ve vašich lázních a opět zcela spokojeni !!! Moc děkujeme všem, všem všem !!!
Jiří Hladík (22.6.2016) (22.06.2016)
Vážená paní ředitelko,byl jsem ve vašich lázní 1 měsíc a jsem velmi spokojen.Děkuji všemu personálu,paní doktorce,sestřičkám,lázeňským na procedurách,obsluze na jídelně,kuchařům za výborné jídlo a také pokojským za profesionální přístup k hostům lázní. Ještě jednou děkuji a přeji vám mnoho spokojených hostů vašich krásných lázní. Jiří Hladík
Mgr. Vladimír a Zdeňka Vaškovi (22.05.2016)
Vážená paní ředitelko, v tomto týdnu jsme se vrátili z lázní Lednice na Moravě, které řídíte a kde jsme měsíc pobývali a dovolujeme si poděkovat za perfektní a profesionální péči všech Vašich zaměstnanců, počínaje obchodním oddělením, přes paní doktorku, sestřičky poskytující zdravotní služby, paní vedoucí rehabilitace, pracovnice všech odborných procedur, až po pokojské a zaměstnance poskytující stravovací služby a opravdu vynikající kuchyni.
Máte velmi dobře sehraný pracovní kolektiv, vše bylo na vysoké úrovni, což přispělo k úspěšnému pokroku v léčbě manželky.
Byli jsme moc spokojeni, budeme Vaše lázně všude chválit a propagovat a pokud to bude trochu možné i rádi se vracet.
Ještě jednou - děkujeme. Mgr. Vladimír a Zdeňka Vaškovi z Třeboně.
Petra Auředníková (27.10.2015)
Vážená paní ředitelko, ve Vašich lázních jsem byla ubytovaná z 15.10. na 16.10. a součástí mého pobytu bylo několik procedur. Dlouho jsem hledala místo na kvalitní lázeňskou péči a jsem velmi ráda,že jsem zvolila Váše zařízení. Přístup veškerého personálu- počínaje telefonickým kontaktem při objednání pobytu, až po trpělivý přístup recepčních (při mých opakovaných dotazech- byla jsem totiž v lázních teprve podruhé a při pobytu v Poděbradech za mne vše vyřizoval partner, který mi bohužel zemřel) . Do vašich lázní jsem jela na zkoušku , s tím , že se vrátím , pokud budu spokojená. Bohužel neznám konkrétní jména Vašich zaměstnanců ale prosím pokud lze dohledat tato jména dle procedur, chtěla bych vyjádřit velké poděkování všem , kdo o mne v té krátké době pečovali.Díky takovému příjemnému personálu a dobrým službám bych se v průběhu dalšího roku ( nejspíš v dubnu, květnu) velmi ráda do Vašich lázní opět vydala a to na delší pobyt než byl můj první.
Velmi děkuji a těším se na shledanou.
Petra Auředníková, Jindřichův Hradec
Vladimír Kouřím (19.10.2015)
V neděli 18. 10. jsme se vrátili z pobytu ve všich lázních. Jsme velice spokojeni se vším, co lázně nabízejí i s laskavým a ochotným přístupem všech zaměstnanců. Ale jednu věc bych chtěl vyzdvihnout. Při odjezdu jsme měli problém s nastartováním vozu a dřív než jsme sami začali cokoli řešit, vše za nás vyřešila paní pokojská. Zahlédla naše trable, zavolala pána z údržby, ten nám pomohl a za pět minut bylo po problému. To je nevídané. Oběma jim moc děkuji a přeji mnoho zdaru. Určitě budu váš lázeňský dům doporučovat.
Mějte se krásně, Vladimír Kouřím. A ještě jednou dík.
Vl.Kalnická (11.07.2015)
Ve čtvrtek jsme se vrátili z pětidenního pobytu ve vašich lázních. Byli jsme u vás moc spokojeni, všichni zaměstnanci byli skvělí a ochotní. Ocenili jsme širokou nabídku relaxačních a léčebných pobytů. Určitě se k vám rádi vrátíme, jen škoda, že z Prahy to máme "trochu z ruky".
Marie Váňová (17.06.2015)
Navštívila jsem vaše lázně a jsem velice spokojená, s prostředím, ubytováním, stravováním a pochopitelně lázeňskou péčí a přístupem zaměstnanců, kteří mně poskytovali služby.
Obzvláště bych chtěla ocenit masérku paní Milenu, u které jsem byla na Lymfodrenáži ruční, maséra pana Jakuba Jana, u kterého jsem byla na Dornově metodě a klasické masáži, rehabilitační sestru paní Lenku Benešovou, u které jsem byla na LTV v bazénu a na individuálním cvičení a konečně paní Karlu, která obsluhovala v jídelně.
Všichni jmenovaní poskytovali péči v nadstandardní úrovni. Bylo vidět, že svoji práci dělají rádi, mají zájem o pacienta, byli ochotní, vstřícní, měli příjemné vystupování a dali mně cenné zdravotní rady..
Zjistila jsem, že nejsem sama, která "v tak hodně dospělém věku" neumí plavat a moc bych uvítala, kdyby bylo možné zařídit kurz pro neplavce.
Ráda bych zase do vašich lázní zavítala.
Děkuji vám
Marie Váňová
Marie Javůrková (13.04.2015)
Před několika dny jsem se vrátila z léčebného pobytu ve vašich lázních.Chtěla bych poděkovat všem pracovníkům lázní,kteří pobyt maximálně zpříjemnili.V těchto lázních je samozřejmostí úsměv a pozdrav od všech zaměstnanců a pokud se k tomu přidá výborná odborná péče paní dr.Vanžurové,sl.Benešové a příjemné chování sestřiček a vůbec celého personálu,tak se lázně stávají opravdu místem k léčení těla i duše.Přeji vám hodně spokojených pacientů a ať se vám daří!Marie Javůrková
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá soubory cookies (více informací).