Facebook Youtube

Aktuálně z lázní

Volné pracovní místo - vrchní čísník/servírka

Volné pracovní místo - vrchní čísník/servírka

Lázně Lednice nabízí volné pracovní místo na HPP na pozici: vrchní číšník (obsluha kavárny). Pro více informací kontaktujte paní Formanovou D., tel. 519 304 815 nebo mobil 724 730 802.

Svatomartinské hody

Svatomartinské hody

Zveme Vás na Svatomartinské hody, které se již tradičně konají na Martina 11. 11. 2018 v lázeňském domě Perla.
Připravili jsem si pro Vás speciální pobyt, který zahrnuje tříchodovou večeři s vynikající husičkou a mladým vínem. O víně nám přijde povídat náš oblíbený a vtipný znalec vína a po celý večer jej bude doprovázet cimbálová muzika.

Povánoční a silvestrovský pobyt již v nabídce

Povánoční a silvestrovský pobyt již v nabídce

Naši nabídku pobytu jsme dnes rozšířili o speciální pobyty na konec roku.
Objednávat již můžete "Povánoční lázeňský odpočinek" pro pobyt od 27. 12. do 30. 12. 2018 nebo "Lázeňský Silvestr v Perle" v termínu 30. 12. 2018 - 2. 1. 2019.
Pro zájemce o delší pobyt můžeme nabídnout spojení obou pobytů. Užijte si konec roku v nádherném prostředí hotelu Perla s příjemnými lázeňskými procedurami a skvělým kulturním programem. Nudit se u nás na konci roku určitě nebudete!

Tanečně bubenická show

Tanečně bubenická show

V sobotu 8. září 2018 od 20 hodin se koná amfiteátru na lázeňské kolonádě tanečně bubenickou show.
Vystoupí skupina WILDSTICKS z Českých Budějovic.
Vstup ZDARMA.
Přijďte, rozjedeme to!

ELVIS - lázeňská párty

ELVIS - lázeňská párty

Zveme Vás v sobotu 4. 8. 2018 na lázeňskou párty "Elvis Presley Revival Band". Párty se koná na lázeňské kolonádě v Lednice od 20 do 21 hodin a těšit se můžete i na skvělé letní drinky za zvýhodněnou cenu. Od 21 hodin se Vás pak roztančí DJ Filip. Vstupné ZDARMA.

Karel Gott revival Morava

Karel Gott revival Morava

Zveme Vás v sobotu 28. července 2018 do amfiteátru na lázeňskou kolonádu na hudební vystoupení KAREL GOTT revival Morava. Začátek akce ve 20 hodin, vstupné zdarma. Po celý večer si můžete dát Aperol spritz jen za 75 Kč nebo GIN-TON za 55 Kč. Těšíme se na Vás.

Letní nabídka

Letní nabídka

Dopřejte si svůj letní odpočinek v Lázních Lednice v Perle a získejte navíc ZDARMA osvěžující letní nápoj "nealkoholické mojito".
Nabídka je platná pro vybrané pobyty v délce 4 a více nocí, objednané od 15. června do 31. srpna 2018 a uskutečněné v termínu 1. 7. - 31.8. 2018.

Informace k ochraně osobních údajů

Informace k ochraně osobních údajů

Dne 25. 5. 2018 vstoupilo platnost nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU), zkráceně nazývané jako obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).
Toto nařízení stanovuje právní rámec ochrany osobních údajů v evropském prostoru s cílem hájit co nejvíce práva občanů EU proti neoprávněnému zacházení s jejich daty včetně osobních údajů. GDPR se až na drobné výjimky týká všech, kdo zpracovávají za různým účelem osobní údaje subjektů osobních údajů tedy i na naší společnosti. V návaznosti na tuto problematiku prosím nepřehlédněte podrobné informace, které se vás v případě, že využijete našich služeb budou týkat.
Základní informace najdete v přiloženém dokumentu.

Dubnové pobyty za mimosezónní cenu

Dubnové pobyty za mimosezónní cenu

Lázeňský dům Perla Vám nabízí pobyty v měsíci dubnu za mimosezónní cenu. Jedná se o "Pobyt nejen pro seniory" a pobyt "Návrat ztracené energie".
Nabídka je doplněna také o dva relaxační pobyty s názvem "Lednická harmonie" a "Vinný minirelax", kde k základnímu pobytu získáte v dubnu navíc 1x vstup do vířivky se slanou vodou ZDARMA.
Neváhejte, máme poslední volné pokoje.
Více informací o těchto pobytech najdete na následujících odkazech:
http://www.lednicelazne.cz/cs/nabidka/relaxacnipobyty/ a
http://www.lednicelazne.cz/cs/nabidka/lecebnepobyty/

Pro předběžnou rezervaci můžete kontaktovat také recepci na tel. 519 304 811 nebo emailu recepce@lednicelazne.cz

Změna provozovatele

Změna provozovatele

Vážení lázeňští hosté,
dovolujeme si Vám oznámit, že od 1. 3. 2018 se stává provozovatelem lázeňského domu Perla v Lednici nová společnost:

LÁZNĚ LEDNICE, s.r.o.
Břeclavská 700
691 44 Lednice
IČ: 29240948
DIČ: CZ292409478

Řízené degustace vína v Lázních Lednice

Řízené degustace vína v Lázních Lednice

Pro milovníky vína si lázeňský dům Perla připravil "vinné večery" s vynikajícím sommeliérem Lubošem Veleckým.
Těšit se můžete na skvělé povídání o víně a s vínem. Začátek degustace je stanoven vždy na 19:30 hodin a celkem budete ochutnávat 7 vzorků vína. Řízená degustace trvá 1 hodinu a poté si budete moci víno, která Vám obzvláště chutnalo také zakoupit.
Po skončení degustace Vám zahraje cimbálová muzika CM Longa.
Rezervace míst je nutná předem telefonicky, písemně nebo osobně na recepci lázeňského domu Perla. Akce se uskuteční při minimálním počtu 10 osob. Místo si mohou rezervovat i klienti z okolních penzionů či hotelů a také obyvatelé z Lednice a okolí .
Vstupné se hradí v den konání akce ve výši 200 Kč/os.

Termíny degustací:
11. března 2018 (neděle)
2. dubna 2018 (Velikonoční pondělí, bez cimbálu)
16. dubna 2018 (pondělí)
2. května 2018 (středa)

Vstupné na cimbálovou muziku 50 Kč/os. (na posezení u cimbálu není nutné si předem rezervovat místa)

Těšíme se na Vás.

Speciální pobyty na únor a březen

Speciální pobyty na únor a březen

Potřebujete se teď v chladném počasí malinko zahřát a zrelaxovat. Pak se podívejte na naši speciální nabídku pobytů. Najdete zde pobyty "Ohřejte se v Lednici" a "Na vlnách zdraví" v délce 4 nocí za zvýhodněnou cenu.
Neváhejte, poslední volné pokoje čekají právě na Vás.
Více informací o obou pobytech najdete na tomto odkazu: http://www.lednicelazne.cz/cs/nabidka/specialnipobyty/

Jodobromové koupele 5 + 1 ZDARMA

Jodobromové koupele 5 + 1 ZDARMA

Lázeňský dům Perla si pro Vás opět připravil nabídku 5 + 1 jodobromová koupel zdarma. Počínaje 7. únorem 2018 je možné objednat si pět jodobromových koupelí za cenu 1650 Kč a šestou koupel získáte automaticky ZDARMA.
Pro objednávku i rezervaci volejte na časování procedur tel. 519 304 876 nebo na recepci 519 304 811.
Těšíme se na Vás v našem lázeňském domě Perla.

Reflexní masáž plosky nohy - opět v LD Perla

Reflexní masáž plosky nohy - opět v LD Perla

Od 6. 3. 2018 bude opětovně možné objednat v LD Perla "Reflexní masáž plosky nohy". Tato čínská terapie využívá tlak na reflexní zóny na chodidlech, které jsou energeticky propojeny s každým orgánem v těle. Stimulací těchto zón lze pozitivně ovlivnit funkci jednotlivých orgánů, harmonizovat jejich činnost a navodit celkové fyzické a duševní uvolnění. Rezervace na tel. č. 519 304 876.

Apartmány Apollon Resort Lednice

Apartmány Apollon Resort Lednice

Nově Vám nabízíme možnost ubytování v Apartmánech Apollon Resort Lednice, které jsou vzdálené pouze 5 - 10 minut pěší chůze od lázní. Apartmány jsou dvoulůžkové s plným příslušenstvím, televizí a kuchyňským koutem. Neváhejte a rezervujte si Appolonův wellness nebo Appolonův týden zdraví ještě dnes, a to na tel. čísle 519 304 875.

Bazén pro veřejnost

Bazén pro veřejnost

S platností od 1. května 2017 dochází ke změně provozní doby bazénu pro veřejnost. Bazén bude od 1. května 2017 otevřený pro veřejnost pouze po vymezené časy a to v dopoledních hodinách od 9:00 - 10:00 hodin (případné další změny budou označeny v přehledu provozní doby) a v odpoledních hodinách od 14:00 - 16:00 hodin.
Veřejnost může využít také cvičení v bazénu a to jak pod vedením fyzioterapeuta, které probíhá každé úterý a čtvrtek v ranních hodinách a nebo aqua aerobik, který probíhá v úterý a ve středu v odpoledních hodinách.
Vstupné i délka pobytu v bazénu zůstávají stejné. Doba na převlékaní v šatnách je stanovena na 15 minut.

Vitalizační ošetření Gernetic - NOVINKA!

Vitalizační ošetření Gernetic - NOVINKA!

Připravili jsme pro Vás novinku v podobě "Vitalizačního ošetření Gernetic". Toto kosmetické ošetření pleti si můžete od 1. 3. 2017 nově objednat na sesterně LD Perla, a to na tel. čísle 519 304 876, příp. e-mailu: sesterna@lednicelazne.cz.

Březnové pobyty

Březnové pobyty

Pomalu se nám blíží jaro a v Perle jsme si pro Vás připravili další dva speciální pobyty "Březnové rozmazlování" na 2 noci, "Ohřejte se v Lednici" na 3 noci. Ceny těchto pobytů jsou od 2950 Kč/osobu s ubytováním v superior pokoji bez dalšího příplatku. Neváhejte a využijte této skvělé zvýhodněné nabídky se slevou až 30% na ubytování. Více informací o speciálních pobytech najdete v záložce s pobyty.

Vernisáž obrazů Ing. Arch Reginy Kubrické a slavnostní otevření bazénu

Vernisáž obrazů Ing. Arch Reginy Kubrické a slavnostní otevření bazénu

Ve středu 22. února v 19 hodin Vás zveme na vernisáž obrazů Ing. Arch. Reginy Kubrické. Součástí středečního večera bude také slavnostní otevření nového zázemí rehabilitačního bazénu. Přijďte si prohlédnout naše nové prostory.
Bazén bude pro veřejnost zpřístupněn od čtvrtka 23. února od 9:30 hodin.

Provozní přestávka Lázní Lednice

Provozní přestávka Lázní Lednice

Lázně Lednice oznamují, že ve dnech 22. prosince - 26. prosince 2016 budou lázně uzavřeny. Nástupy na povánoční pobyt budou od 27. prosince 2016, silvestrovské pobyty končí 2. 1. 2017.
Pravidelná provozní přestávka bude probíhat ve dnech 3. ledna - 15. ledna 2017.
Lázně Lednice, lázeňský dům Perla, Vás v roce 2017 opět přivítájí od 16. ledna.
Provoz recepce zůstává nonstop i v době provozních přestávek.

Otevření nově zrekonstruovaných masážních místností

Otevření nově zrekonstruovaných masážních místností

Slavnostně jsme Vás otevřeli nově zrekonstruované masážní místnosti! Dopřejte sobě nebo svým blízkým relaxační masáž v nových luxusních prostorách našeho LD Perla.

Nabídka pobytů na rok 2017

Nabídka pobytů na rok 2017

Připravili jsme si pro Vás nabídku pobytů na příští rok. U každého pobytového balíčku již nyní naleznete i ceník na rok 2017 ve formátu pdf. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, a to na tel. č. 519 304 811, příp. e-mailu: recepce@lednicelazne.cz.

Pobytové balíčky na konec roku 2016

Pobytové balíčky na konec roku 2016

Připravili jsme pro Vás nabídku pobytových balíčků na konec letošního roku - Adventní putování za zdravím, Povánoční lázeňský odpočinek a Lázeňský Silvestr v Perle.

Více informací o těchto pobytech naleznete zde.

Tak neváhejte a rezervujte si některý z pobytů ještě dnes!

Rekonstrukce silnice II/422 Podivín - Lednice

Rekonstrukce silnice II/422 Podivín - Lednice

Upozorňujeme na omezení provozu na silnici z Podivína do Lednice.

Od 16. 5. do 31. 5. bude doprava omezena na třech úsecích o délce cca 100 m. Provoz zde bude veden kyvadlově a řízen bude dopravním značením.

Od 1. 6. do 30. 6. budou pracovní úseky prodlouženy na délku cca 500 m a kyvadlový provoz bude řízen světelným signalizačním zařízením.

Pro další období bude uzavírka teprve stanovena. Vzhledem k náročnosti práce spojené se sanací svahů a rekonstrukcí mostů je předpoklad úplné uzavírky (s výjimkou pro IZS a IDS JMK) po dobu maximálně 122 dnů. Tedy v období 1. 7. 2016 až 31. 10. 2016.

Doporučení pro hosty cestují do Lázní Lednice z Brna po dálnici D2.

Z důvodu uzavírky silnice II./422 z Podivína do Lednice, DOPORUČUJEME hostům cestujícím od Brna po dálnici D2, aby sjeli již na exitu 25 u Hustopečí a pak se dali po silnici II./ 425 směrem na Břeclav. Za obcí Starovičky je třeba odbočit vpravo na silnici II. 421 na Zaječí. Ze silnice II./421 pak odbočíte vlevo na silnici III.třídy směrem na Bulhary a Lednici. Tato objížďka je časově jen o 5 minut delší. Objížďka je od odbočky na Zaječí již značena. Pokud nevyužijete exitu 25 u Hustopečí, budete se pak muset od exitu 41 Podivín/Lednice vrace zpět po silnici II./425 do Zaječí. Časově je pak trasa o 20 minut delší. Přejeme Vám příjemnou cestu k nám do lázní.

NOVINKY 2016

NOVINKY 2016

Pro příští rok jsme si pro vás připravili celou řadu novinek. Vyzkoušejte jednu z lákavých procedur a nechte se hýčkat v Lázeňském domě Perla! Vybírat můžete z nových koupelí, zábalů a celotělových ošetřeních, při nichž využíváme luxusní kosmetické přípravky.
Novinky 2016:
Antistresová koupel, Koupel "staré dobré časy", Kneippova bylinná koupel, Koupel královny Kleopatry, Rituál královny Kleopatry, Tajemství královny Kleopatry, Vinná aroma masáž rozšířená, Jednorázový parafínový obklad se včelím voskem, Tělová maska "CHAMPAGNE", Oáza klidu, Detoxikační kúra z mořských řas, Regenerační antistresový zábal - celotělový, Stimulační ošetření končetin (ruce nebo nohy).

Více informací o novinkách naleznetezde.

Nový bazén otevřen pro ubytované hosty od 15. 1. 2016

Nový bazén otevřen pro ubytované hosty od 15. 1. 2016

Vážení hosté,

provoz bazénu bude opět obnoven od 15. 1. 2016 pro ubytované hosty. Pro veřejnost by měl být uveden do provozu v průběhu měsíce února.
Děkujeme za pochopení.

Lázně Lednice

Bazén zdarma pro ubytované hosty

Bazén zdarma pro ubytované hosty

Pro ubytované hosty nabízíme vstup do lázeňského rehabilitačního bazénu ZDARMA.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá soubory cookies (více informací).